Роздрукувати цю сторінку

Старий аварійний будинок у Бердичеві планують знести. Фото

Щоправда зроблять це після того, як на сесії Бердичівської міської ради депутати проголосують за відповідний проект рішення.

Коли відбудеться ця сесія, поки ще не відомо, але проект рішення про знесення аварійного будинку вже розміщеній на Офіційному порталі міста.


Мова йде про житловий будинок по вулиці Садовій, 15. Він невеликий, одноповерховий, загальною площею у 47,5 кв.м і житловою у 40,5 кв.м, проте стан його вже не жилий, а аварійний. Причому аварійним він був визнаним ще у 1979 році рішенням виконкому міської ради «Про затвердження списків аварійних будинків, що належать міськвиконкому».


І ось, через сорок один рік, вже нинішня міська влада планує розібрати цю розвалену конструкцію, яка поросла деревами та чагарниками. Будинок знаходиться на балансі ПП «Житлоремекс-2», його балансова вартість оцінена у 44 тисячі 79 гривень. З балансу підприємства будинок перед розібранням буде знято, його знесення коштуватиме 40 тисяч 716 гривень, залишок, відповідно до поданої у проекті рішення інформації, становитиме 3 тисячі 363 гривні.


Матеріали від розбирання будинку оприбуткують на склад ПП «Житлоремекс-2», яке використає їх на ремонт житлового фонду. Бердичівському відділенню ПАТ «Житомиргаз» потрібно буде відключити даний будинок від газопостачання, а Бердичівському РЕМ – від електропостачання.


Окрім того, управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури має забезпечити відселення мешканців відповідно до чинного законодавства України.

Sadova15 1

Sadova15 2

Sadova15 3

Sadova15 4

Sadova15 5

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук