В Бердичеві нарешті добудують будинок біля переїзду — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві нарешті добудують будинок біля переїзду

Вже більше тижня бердичівляни можуть спостерігати, що за зеленим парканом, яким було обгороджено недобудовану ще в кінці дев’яностих років минулого століття багатоповерхівку, почався рух. 


Про цю недобудову не раз і не два писали, як про саме небезпечне місце в Бердичеві. Там влаштовували посиденьки і екстремальні розваги молоді юнаки і дівчата, ходили по розваленим стінам на висоті двадцять метрів, стрибали з балконів і малювали графіті. І ось, нарешті, з цим буде покінчено.

Будинок починали будувати як кооперативний, тобто, на гроші майбутніх жителів, ще в кінці вісімдесятих років, а вкінці дев’яностих паї забудовників були викуплені, і за планом, тут мав постати семиповерховий готель для єврейських паломників. Але, щось пішло не так, і будівництво стояло закинутим ще довгі два десятиліття, за цей час змінивши номінально кількох власників.

Останнім його володарем було товариство з мексиканськими інвестиціями «Єзнабі-Україна», представники якого розказували, що збудують тут казино з готелем, але врешті-решт далі встановлення нового паркану та накопичення боргів по зарплаті місцевому директору, не пішли.

На жаль, всю інформацію щодо нових власників та їх намірів на цей момент дізнатись не вдалось, але точно зрозуміло, що за його добудову взялась житомирська будівельна фірма «Елітбуд-1». Техніка з такими логотипами вже працює повним ходом на будівельному майданчику, а за телефоном, вказаним на сайті фірми підтвердили, що тут планується добудова житлового будинку.

Фірма ця відома як в області так і в нашому місті, адже саме вона виграла тендер на найбільш дорогвартісний на сьогодні будівельний проект Бердичева – реконструкцію та добудову очисних споруд. Та, на жаль, за відсутності фінансування цей об’єкт знову «заморозився» надовго.

Будемо сподіватись, що з будівництвом, вірніше, добудовою житлового будинку, у житомирської фірми все буде набагато краще, і вже через короткий час ми будемо публікувати оголошення про продаж квартир у новому будинку.

elit1

elit2

elit3

elit4

elit5

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.