Бердичівські вулиці прибиратиме причіп-пилосос — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Квітня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські вулиці прибиратиме причіп-пилосос

На минулому тижні завершився тендер на закупівлю сміттє-збиральної техніки, який оголошував 21 січня підприємство «Бердичівкомунсервіс» на 1млн 400 тисяч гривень. 

В тендері взяли участь київська фірма «Сучасні вантажівки» та бориспільська фірма «Справа техніки». Хоча на перший погляд пропозиції цих фірм схожі на узгоджені дії (перша одразу виставила ціну 1390 тисяч і виявилась переможцем, бо друга фірма виставила ціну 1392 тисячі і не знижувала її), але інших ознак змови не виявилось, тому тендерний комітет «Бердичівкомунсервіс» підписав протокол про визнання переможцем ТОВ «Сучасні вантажівки».

Поки що у складі документації не було оприлюднено договору про поставку обладнання, і лише з копання в інших документах вдалось зрозуміти, що мова йде про закупівлю причепа до трактора турецького виробництва ERDEMLI TRA-VAC500. На сайті одного з дистриб’юторів можна подивитись фото і навіть відео такої чудо техніки, а по телефону представники фірми озвучили й ціну моделі середньої комплектації – 48-50 тисяч євро, і додали, що в Україну ввозиться лише одна комплектація.

Отже, доводиться сподіватись, що 100 тисяч гривень між ціною у дистриб’ютора та ціною закупівлі обладнання «Бердичівкомунсервісом», обернуться для замовників вдалими умовами постачання та гарантійного обслуговування.

pilosos1

pilosos2

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.