Нарешті відомо кількість мільйонів, які витратять на ремонти доріг у Бердичеві — РІО Бердичів

Неділя, 31 Трв

  • Бердичівський Базар

Нарешті відомо кількість мільйонів, які витратять на ремонти доріг у Бердичеві

І сума ця немаленька, адже, як ми писали раніше, фронт робіт чималий, бо вулиці, що потрапили до списку, є такими, по яких щодня активно курсують автомобілі, автобуси, маршрутки. Та ж таки Білопільська взагалі вважається транзитною, за словами заступника міського голови Сергія Онофрійчука, та й ремонт шляхопроводу на м’ясокомбінаті сюди входить.

Саме заступник міського голови на засіданні виконавчого комітету ознайомив присутніх з об’єктами, так сказати, які вже найближчим часом за сприятливих умов будуть капітально ремонтувати, говорячи про делегування функцій замовника.
Ремонт доріг, включених до переліку, фінансуватиме Дорожній фонд, але на тому ж таки засіданні виконкому прозвучала приємна звістка, в чому велика заслуга голови Житомирської ОДА та його заступників, керівників департаментів, управлінь тощо, котрі з розуміння підійшли до проблеми доріг у Бердичеві. Тому на цей рік згідно розпорядження голови Житомирської ОДА, погодженого з Укравтодором, які об’єкти заплановано фінансувати у цьому році.


Найперше мова йде про перехідні об’єкти, тобто завершення ремонту дороги по вулиці Олімпійській, далі – вулиця Житомирська (10 млн. 660 тис. грн.), вулиця Вінницька (5 млн. 642 тис. грн.). Загальна сума становить 18 млн. 200 тис. грн., на них укладені угоди, проведені тендери і роботи будуть продовжуватися і проводитися у цьому році за рахунок державного бюджету без співфінансування з міського бюджету.


Сергій Онофрійчук додав, що цьогоріч змінився підхід до виділення коштів по всіх областях. Якщо виділяють кошти з Дорожнього фонду на дороги комунального значення, то необхідне співфінансування у розмірі до 10%. Відповідно, завдяки зверненням міської влади та підтримки Житомирської ОДА, до переліку доріг у Бердичеві, які підлягають ремонту, включені наступні: вулиця Варварівська (1 млн. 915 тис. грн.), вулиця Богданівська (11 млн. 810 тис. грн.) – відрізок від заправки через об’їзний міст і до бувшого посту ДАІ, вулиця Білопільська (11 млн. 665 тис. грн.) – від закінчення вулиці Богданівської до пішохідного мосту, розташованого над залізницею, з облаштуванням по лівій стороні тротуару і карману біля ЗОК №14.


Крім того, до ремонту включено і шляхопровід по вулиці Житомирській (27 млн. 194 тис. грн.). У результаті загальна сума ремонтних робіт становить більше 70 млн. 800 тис. грн.: 18 млн. 200 тис. грн. – минулорічні перехідні, 52 млн. 500 тис. грн. – нові включені об’єкти, з яких 48 млн. 500 тис. грн. – кошти з державного бюджету і 4 млн. 100 тис. грн. – співфінансування з міського бюджету Бердичева.


Насамкінець заступник міського голови наголосив на тому, що було навіть зекономлено кошти з міського бюджету завдяки меншій сумі співфінансування. Причиною цього стало те, що вдалося переконати у використанні вулиці Білопільської у якості транзитної об’їзної дороги, на якій ще й розміщена базова школа, тому тут кошти з міського бюджету не виділялися.


У зв’язку з тим, що замовником будівництва, організатором проведення тендера, замовлення технагляду, відповідальність за якість робіт тощо виступає Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даним рішенням членів виконавчого комітету буде передано проектні документації в 3-х екземплярах по вулицях Білопільська та Богданівська їм, а інші документи ще з минулого року знаходяться у голови облдержадміністрації. Присутні члени виконавчого комітету одноголосно позитивно прийняли даний проект рішення.

remdorog2

super cina

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.