Для покращення водопостачання Бердичеву дають кредит у 1 мільйон євро — РІО Бердичів

Субота, 16 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Для покращення водопостачання Бердичеву дають кредит у 1 мільйон євро

Про це розповів на засіданні позачергової сесії Бердичівської міської ради, що проходила у середу, 27 лютого, заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук. А також додав, на що будуть розподілені ці кошти і яке співфінансування у цьому напрямку з бюджету міської ради.

Для початку варто зазначити, що розглянувши усі подані документи, вивчивши їх детально, НЕФКО («Північна екологічна фінансова корпорація») погодила пропозицію, подану Бердичевом. Мова йде про те, щоб надати нашому місту кредит у сумі 1 мільйон євро, а також грант до 150 тисяч євро у рамках Інвестиційної програми сусідства (NIP).


Крім того, даний кредит Бердичеву дають на 10 років під 3% фіксованих річних. Відсотки, за словами заступника міського голови, місто платити не буде, бо надана субсидія до сплати відсотків у розмірі 185 тисяч євро. З місцевого бюджету повинно бути співфінансування не менше 10 % від загальної передбаченої вартості проекту.


Кошти будуть спрямовані на реконструкцію мереж водопостачання і фронт роботи доволі масштабний, об’єкти узгоджені з НЕФКО, нині ведеться робота з проектною документацією. Буде замінене повністю все насосне енергетичне обладнання, відремонтовано 14 насосний станцій, замінено великі труби діаметром 160 мм і більше на 16-ти бердичівських вулицях протяжністю в 11 кілометрів.


Присутніх депутатів по даному питанню зацікавило, що буде з дорожнім покриттям, аби не було так, що спочатку зроблять дороги, а потом почнуть втілювати проект. Сергій Онофрійчук запевнив, що все враховано, передбачено і що спочатку робитимуть всі відповідні роботи по покращенню водопостачання, а вже потім відновлюватимуть дорожнє покриття. Причому це відновлення і відповідні роботи у фінансовому плані лягають на плечі саме Бердичева, бо НЕФКО цим не займається, вона фінансує обладнання та повністю контролює процес реконструкції мереж водопостачання і те, як проходять ці роботи.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.