У Бердичеві з’являться блочні туалети та зазнають очищення свердловини — РІО Бердичів

У Бердичеві з’являться блочні туалети та зазнають очищення свердловини

Звісно, кардинально ситуацію з кількістю вбиралень у місті це не покращить, але все ж дещо змінить. Адже такі туалети поки що поставлять у місцях, де найбільше скупчення людей, а згодом, принаймні так зауважує міська влада, таку ініціативу будуть продовжувати. Тим більше, що колишні напіврозвалені вбиральні у Бердичеві зносять, так як вони вже старі зовсім і не виконують свою первісну функцію – за роки у будинках, біля яких вбиральні ці розташовані, було проведено каналізування.

Заступник міського голови, який на позачерговій сесії і розповідав про закупівлю цих туалетів і їхню вартість, зазначив, що вони будуть такі, як розміщені у Києві. Для початку буде закуплено 3 туалети і встановлять їх наступним чином: 1 - на центральному міському пляжі, 1 – у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка і 1 – біля Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія. Щоправда поки міська влада точно не знає, де саме біля кляштору його встановити, але там він точно буде, адже ще раніше надходили пропозиції розмістити його тут, бо приїжджають туристи на екскурсію, паломники, та й люди щодня ходять.


На це з міського бюджету планують витратити 1 мільйон гривень. З цієї суми 600 тисяч гривень вартуватимуть самі туалети, а 400 тисяч гривень витратять для підключення цих вбиралень до водопровідної мережі, каналізації та проведуть світло.
Стосовно свердловин, то у планах міської влади – провести ремонтні роботи 3-х свердловин у Бердичеві. Найперша і найголовніша – в районі вулиць Білопільської та Низгірецької. Саме тут склалася проблема, що на верхні поверхи багатоквартирних будинків вода або часто-густо не доходить, або надходить невеликим напором.


Вся справа у тому, що зменшилася кількість води для використання у свердловині більш ніж втричі через посушливість, забрудненість і використання води підприємством, яке там поруч розташоване. Відремонтувавши її та очистивши, вдасться збільшити видобуток води. Крім вищевказаної, ремонту підлягатимуть ще дві свердловини – по вулиці В. Стуса та по вулиці Січових Стрільців. На це з міського бюджету витратять 500 тисяч гривень.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.