У Бердичеві готуються до капітального ремонту вулиці Житомирської — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві готуються до капітального ремонту вулиці Житомирської

Ми вже неодноразово писали про те, що в минулому році виділяли гроші на капітальний ремонт асфальтового покриття двох центральних вулиць Бердичева – Вінницької та Житомирської.

 


Про тендери, яке проводило обласне управління дорожнього будівництва та інфраструктури (розпорядник коштів), ми теж писали. Там перевагу віддали учаснику, який запропонував найбільшу ціну, натомість всіх, хто пропонував меншу ціну, «відфутболили».

 


У підсумку тендер виграло ТОВ "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС", зареєстроване під Києвом, власником та директором якого є Сагателян Артек Бабкенович. В підписаному договорі кінцевим терміном ремонту зазначено 01.07.2020 року.


І ось сьогодні в Бердичеві стало помітно перші кроки початкових робіт. Спочатку я побачив характерні помітки на асфальті, які позначали початок ремонтних ділянок, а потім і працівників, які ці помітки робили. Схоже, що всі вони, земляки директора підприємства. До запитань журналіста поставились привітно і запевнили, що ремонтні роботи розпочнуться зовсім скоро.

doroga1

doroga2

doroga3

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.