П'ятниця, 2 Червня

Вулиці Бердичева прибиратиме пилосмок на колесах

26 бер. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Матеріально-технічну базу КП «Бердичівкомунсервіс» посилить новопридбаний пилосмок на колесах.

Його офіційна назва – вакуумний дорожньо-підмітальний тракторний причіп TRA-VAC 500 виробництва Туреччини, вартість 1,4 млн. грн. За інформацією представника компанії-постачальниці, призначений причіп для підмітання й прибирання вулиць та доріг із твердим покриттям – бруківки, асфальту, бетону, максимальна ширина прибирання – близько 2,8 м., мінімальна – 2 м.


У дію пилосмок приводиться валом відбору потужності трактора. Трактор повинен мати, як мінімум, 65 кінських сил та вал відбору потужності з не менш ніж 540 обертів за хвилину. Об’єм бункера для сміття у такому причепі – 3 м?, у наявності є бак на 500 л води. Вода у ньому повинна бути обов’язково, звертає увагу постачальник: по-перше, вона не дає утворюватися пилу, по-друге, потрібна для утримання причепа в чистоті. Взагалі, сам процес виглядає наступним чином: форсунки подають воду, зволожуючи покриття, сміття налітає на сопло, а те, у свою чергу, всмоктує його до бункера.  


Дбати про чистоту дуже важливо: утворюване сміттям агресивне середовище може елементарно «з’їсти» бункер. Пилосмок, з-поміж іншого, оснащений мийкою з високим тиском та спеціальним пістолетом: завершив роботу – треба промити усе зовні та всередині.


Такий причіп, говорить постачальник, можна побачити, зокрема, на вулицях Хмельницького, Маріуполя, багатьох ОТГ. Покупці, стверджує, задоволені. Сподіваються на гарний результат і у Бердичеві. Зі слів міського голови Василя Мазура, плани з закупки відповідної техніки – доволі серйозні, втім все залежатиме від економічної ситуації. Необхідні інструкції працівники «Бердичівкомунсервісу» отримали, планується, що за прибирання вулиць пилосмок візьметься вже з 26 березня.

pilosmok

pilosmok1

pilosmok2

pilosmok4

pilosmok5

pilosmok6

pilosmok7

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.