Спільними зусиллями на бердичівському ринку навели лад — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Спільними зусиллями на бердичівському ринку навели лад

Лише кілька днів пройшло з моменту відкриття кооперативного ринку, тому й не так багатолюдно на його території, як в кращі (докарантинні) часи.

На вході у всіх відвідувачів перевіряють температуру та наявність індивідуальних захисних засобів, на кожному торговому місці є розчини-дезінфектори, продавці стоять в масках, рукавичках та окулярах, а від покупців їх відділяють екрани з плівки. Так, це не зовсім зручно, але всі розуміють, що зараз по-іншому не можна.

Щодня на території ринку постійно знаходяться представники держпродспоживслужби, які перевіряють дотримання запобіжних заходів, а при потребі - надають зауваження та консультації.


Найчастішою причиною зауважень до сьогодні була наявність окремих осередків стихійної торгівлі навколо ринку, але вчора під керівництвом заступника міського голови Бердичева Романа Левицького пройшла виїзна нарада з цього приводу, і вже сьогодні явно видно її результати.


До боротьби зі стихійною торгівлею залучили посилені наряди поліції та інспекторів з благоустрою управління житлово-комунального господарства. Та й самі підприємці центрального ринку перейнялись цією проблемою і сьогодні вранці попередили своїх знайомих, щоб ті перейшли на обладнані місця на територію ринку, а з порушниками правил теж провели чимало «виховних» бесід з аргументами, які в школі зазвичай не вивчають.


За цей тиждень, який точно пройде ще без роботи громадського транспорту, думаю, і адміністрація ринку, і підприємці, і працівники правоохоронних органів зможуть виробити спільну стратегію щодо роботи ринку в нових умовах і добре підготуються до збільшення кількості відвідувань в подальшому.

stih1

stih2

stih3

stih4

stih5

stih6

stih7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.