В Тереховому на Бердичівщині провели благоустрій парку біля садиби Джозефа Конрада — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Тереховому на Бердичівщині провели благоустрій парку біля садиби Джозефа Конрада

21 трав. 2020 Зі сторінки Семенівської ОТГ у Фейсбуці

Таку гарну новину про згуртованість громади задля доброї і потрібної справи розмістила на сторінці Семенівської об’єднаної територіальної громади у соціальній мережі «Фейсбук» голова ОТГ Наталія Семенюк:

«Кілька днів тому ми розповідали про проведення зустрічей з батьками дітей щодо облаштування дитячих майданчиків на території населених пунктів нашої громади. Молоді матусі були залучені до огляду майбутніх місць розташування дитячих майданчиків. Не відкладаючи у довгий ящик, сьогодні було проведено благоустрій в парку поруч з садибою Джозефа Конрада, що в Тереховому. Саме там незабаром з'явиться місце відпочинку. Там розважатиметься дітвора та дихатимуть чистим повітрям молоді матусі.


Можна гучно співати патріотичних пісень та носити щодня вишиванку, при кожній нагоді критикувати владу в очікуванні приїзду Президента, Прем'єр-міністра чи народного депутата України, який нібито "мусить" прибрати сміття за парканом мого будинку. Перекладаючи відповідальність на оточуючих апелювати до них словами «Моя хата скраю - нічого не знаю».


Існує також інший варіант — долучитись до низки громадських ініціатив, які впроваджуються повсякчас у нашій об'єднаній громаді. Хто чим зможе: гривнею, технікою, фізичною працею чи навіть словами підтримки. З цього приводу варто згадати інше народне прислів'я: "Гуртом і батька легше бити", а також слова Андрія Шептицького: "Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!".


Дякуємо кожному, хто долучився! Спільними зусиллями! Все в наших руках!  Разом - Сила!».

Terekhove 1

Terekhove 2

Terekhove 3

Terekhove 4

Terekhove 5

Terekhove 6

Відео

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.