Нарешті водії бердичівських маршруток приступили до роботи — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Нарешті водії бердичівських маршруток приступили до роботи

Важким і затяжним видався карантин для бердичівських перевізників та водіїв маршруток. Останній раз цей вид транспорту курсував вулицями міста ще у березні місяці.

Бо як тільки карантин запровадили, то перевезення пасажирів все ще відбувалося, але з дотриманням дистанції, масками і по кілька осіб. А далі в двомісячну відпустку пішли керманичі, очікуючи виходу на роботу.


Незважаючи на те, що з послабленням карантину Уряд прийняв рішення про роботу міського транспорту з 22 травня, у Бердичеві ж комісія з питань ТЕБ та НС все ж вирішила не поспішати і відновити роботу маршруток по місту з 1 червня. Аргументом виступила одноголосна думка членів комісії, що потрібно зачекати тиждень, позаяк ще незрозуміло, якою буде ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію після відкриття ринків.


Крім того, для відновлення роботи внутрішньоміського перевезення були поставлені і відповідні вимоги. Це повна дезінфекція транспорту перед виїздом у рейс та наприкінці робочого дня, а також протягом дня дезінфікувати ті місця в маршрутках, які є контактними – ручки сидінь, поручні. Водії та пасажири повинні бути у масках, а перевезення людей повинно здійснюватися виключно на сидіннях.


Отож вже сьогодні зранку бердичівляни не лише мали змогу спостерігати за тим, як маршрутки курсують містом, а й скористатися ними, щоб дістатися робочих місць чи поїхати у справах. Водії до початку роботи готувалися заздалегідь, адже графіки виїздів їм надали раніше. Транспортні засоби зранку проходили дезінфекцію, а керманичі, як і належить, в салоні знаходяться в захисних масках.


Так само у масках до салону маршруток заходять пасажири, щоправда у перший день зранку їх ще не так багато. Дехто, можливо, ще не знав остаточно, чи почали маршрутки їздити. Дехто ще ними поки не користувався, особливо це стосується людей похилого віку, яким і досі рекомендують утримувати від поїздок на ринки тощо міським транспортом, аби не наражати себе на небезпеку. А загалом у бердичівлян графіки роботи відрізняються, адже хтось раніше поїхав, а хтось – пізніше, тому явного скупчення людей і черг немає. Проте радує те, що ще одна важлива частина життя Бердичева – пасажирське перевезення – нарешті активізувалася і людям, які далеко від роботи живуть, не доведеться діставатися мінімум хвилин 40, а то і набагато більше, зранку і ввечері.

marshrytki0

marshrytki1

marshrytki2

marshrytki3

marshrytki4

marshrytki5

marshrytki6

marshrytki7

marshrytki8

marshrytki9

marshrytki10

marshrytki11

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.