Вулиці Трудову та Коцюбинського у Бердичеві грейдеруватимуть — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Вулиці Трудову та Коцюбинського у Бердичеві грейдеруватимуть

12 черв. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

 

Благоустрій та дороги – ці теми доволі часто піднімали останнім часом мешканці міста у своїх зверненнях до міської ради, і саме їм присвятив виїзні зустрічі перший заступник міського голови Роман Левицький.

Так в одному зі звернень зверталася увага на стан вулиці Трудової. Роман Левицький побував на Трудовій разом із керівником КП «Бердичівкомунсервіс». Вирішили, що проблемну ділянку між Зоряною та Богданівською, якою рухається маршрутка № 14, грейдеруватимуть і здійснять підсипку. Взагалі, у перспективі тут потрібно асфальтувати, говорить Роман Левицький. Роботи, скоріш за все, вартуватимуть кілька мільйонів, і у 2020-му, принаймні, місту за власний кошт потрібно виготовити проєктну документацію. Грейдерувати на Трудовій «Бердичівкомунсервіс» уже розпочав.


Прийнято рішення розпочати грейдерування з підсипкою і на вул. Коцюбинського, де розташовані приватні будинки, збудовані колишнім Шкіроб’єднанням. Таким чином з вулиці забереться вода і покращиться дорожнє покриття. Схема практично стандартна: спочатку дорогу вирівнюють, потім підсипають відсівом (більші ями – щебнем), далі – зрізами асфальту і все це вкатують катком.

Trudova 1

Trudova 2

Trudova 3

Trudova 4

Trudova 5

Trudova 6

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.