Роздрукувати цю сторінку

У Бердичеві на Соборній каналізують, на Козацькій займаються благоустроєм, на Руській відводять воду

19 черв. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Біля 4-го під’їзду будинку, що на Соборній, 18, прокладають нову внутрішньобудинкову каналізаційну мережу. У своєму зверненні мешканці скаржилися на незадовільну роботу каналізації, і після виїзду на місце перший заступник міського голови Роман Левицький дав доручення керуючій компанії приступити до виконання ремонтних робіт. Будинок старий, констатує, труби засмічені і вже давно вичерпали свій ресурс.

Аналогічна проблема склалася і у 3-му під’їзді, але тут уже МК ВЖРЕП № 7 звернувся до людей самим долучитися до вирішення проблеми. Яким чином? Будинок винен компанії за послуги більше 16 тис. грн., і з мешканцями вдалося домовитися про наступне: лишень буде проплата – компанія закупить матеріали і візьметься за ремонт.


Окрім того, інформує Роман Левицький, систему, що пролягає від централізованого колектору й до будинку, прочистять працівники МКП «Бердичівводоканал».
У даному випадку, зазначає, він побачив від людей розуміння того, що вони – не лише власники квартир, а готові брати участь у всьому, що стосується їхнього будинку.


Допомогти з благоустроєм території звернулися до Романа Левицького мешканці триповерхівки, що на Козацькій, 58. Того самого дня до подвір’я завезли асфальтний зріз – вистачить і на двір, і на облаштування доріжок. Також обстежили дерева – проблема з ними дуже серйозна. Одні люди посадили тополі, інші облаштували прямо під ними гаражі та господарчі споруди. Тепер для того, аби зрізати аварійні дерева, скоріш за все, потрібно буде залучати спеціалізовані служби – є ризик, що при зрізанні вони можуть зруйнувати собою все те господарство. До того ж під’їхати до них – теж проблематично. На решту дерев чекають кронування (буде восени) і обрізання гілля (планують вже цими днями).


Після дощу у них потоп і біля будинку, і в самому будинку: із проблемою зовнішнього відведення дощової води звернулися мешканці будинку, що на Руській, 12. Свого часу біля нього висадили дерева, що… проросли корінням у зливову каналізацію, фактично її знищивши. Згідно доручення Романа Левицького, роботи на Руській розпочалися вже наступного дня: працівники «Бердичівкомунсервісу» зрізали частину дерев і готуються до прокладання нової мережі, аби вода потрапляла до централізованої системи водовідведення.

ofportal1

ofportal2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

ofportal3

ofportal4

ofportal5

ofportal6

ofportal7

ofportal8

ofportal9

ofportal10