Автозаправний комплекс з’явиться по вулиці Низгірецькій у Бердичеві — РІО Бердичів

Автозаправний комплекс з’явиться по вулиці Низгірецькій у Бердичеві

Будівництво автозаправного комплексу зі встановленням модульної автозаправної станції та автомобільного газозаправного пункту обговорювали сьогодні на засіданні архітектурно-містобудівної ради її члени та розробник проекту. Це було одним із 11 питань порядку денного засідання, що проходило в актовій залі міської ради.

Замовник проекту, а це – Бричковський В.П. – присутнім не був, але передав розробнику – ПП «Архітектурна майстерня Бердичева, що всі пропозиції чи, можливо, якісь недоліки будуть обов’язково враховані і він з ними погодиться.
Даний об’єкт розташований у північно-східній частині міста, яка є переважно промисловою, на перехресті вулиць Низгірецької та Білопільської. В минулому там була перша у Бердичеві газова метанова заправка, що обслуговувала автоколону і невелике СТО зі встановлення газового обладнання на автомобілі.
Площа території складає близько 0,86 га і межує з промисловим підприємством та територією виправного закладу. Територія має 2 в’їзди та виїзди, так як це була заправка, тверде покриття, декілька існуючих споруд (майстерня, насосна станція, допоміжні споруди).


Пропонується зробити реконструкцію даної території, побудувати операторну, встановити обладнання для обслуговування рідким паливом – наземна ємність до 20 куб.м із двома кромками та газовий модуль до 10 куб.м. Буде змінено покриття, аби виконати організацію дорожнього руху окремо для транспортних засобів, що заправляються газом та тих, що заправляються рідким паливом. Окремо зроблять на в’їзді майданчик для висадки пасажирі, а на виїзді – для посадки, в двох зонах зроблять парковку для відвідувачів.


Також на території передбачені очисні споруди для стоків. Тут є і пожежна водойма, але її не можна використовувати за цільовим призначенням через близьке розташування до паливних колонок, бо має бути відповідна відстань. Це питання розробник проекту та замовник вирішили позитивно: буде встановлено 2 пожежні гідранти, 1 з яких вже є. Пожежну ж водойму власник зможе використовувати в інших цілях.


Існуючу на цій території одну будівлю планують реконструювати під будинок обслуговування водіїв та пасажирів, тобто це може бути якийсь торговий заклад, а іншу – під технічне обслуговування, адже тут заздалегідь були видержані усі нормативи газового модуля і рідкого палива.
Насамкінець розробник наголосив на інженерному забезпеченні, зазначивши, що на цій території є все, тому проблем не буде, зроблять 2 санвузли і, звісно ж, приміщення для обслуговуючого персоналу. Фото того, як виглядає територія нині і як виглядатиме після будівництва, були представлені. Присутні підтримали таку ідею будівництва, зауважень не було, тому залишається тільки очікувати появ нового автозаправного комплексу у даному районі.

nizguretska AZK1

nizguretska AZK2

nizguretska AZK3

nizguretska AZK4

nizguretska AZK5

nizguretska AZK6

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.