Субота, 1 Квітня

Бердичівлянин подав петицію про продовження маршрутів №5 та №6-Б міського транспорту

Це наболіле питання продовження відомих для жителів вулиць Леона Ліпецького, Вишневої, Профспілкової, Рафінадної та інших прилеглих до них маршрутів №5 та №6-Б виникало не один раз. Воно й не дивно, адже тим, хто проживає за вищевказаними адресами, доводиться діставатися домівок чи зупинки міського транспорту не найлегшим способом.

Або ти доїжджаєш до підприємства «РІФ», проходиш трішки і згадуєш уроки лазіння по скеллях чи починаєш принаймні навчатися цьому, видираючись на високий насип колії, чіпляючись за порослі бур’яни, аби не з’їхати. Або ж є інший варіант, не такий ризикований, але значно довший за часом – сісти на маршрут №4 і, об’їжджаючи мікрорайон «Корніловка», діставатися хлібозаводу чи ближчої зупинки і йти пішки додому. Що ж стосується дороги на роботу, то схема така ж, от тільки «четвірку» не завжди дочекаєшся і хто, як не бердичівляни, це знають не зі слів.
Тому-то не один рік містяни обговорюють тему продовження даних маршрутів до хлібозаводу, аби було зручніше діставатися й не долати такі перешкоди, адже тут молодим незручно, а що вже казати про людей похилого віку. Дана тема піднімалася тоді, коли від розташованого там переїзду відновили асфальтоване покриття і бердичівляни сподівалися, що все ж таки диво станеться, але перевізники від такого відмовилися. Причина відмови була доволі проста – попід коліями асфальт просто-на-просто був відсутній, нормальна дорога закінчувалася біля того ж таки «РІФу» і починалися суцільні ями на піщаному роздовбаному покриттю. Така їзда транспорту – і заробляй на одні ремонти маршруток.


Наразі на цій ділянці прокладений асфальт, новий, поки що рівненький, і більшість автомобілів вже вподобали собі цю дорогу, адже і зручніше, і швидше, аніж об’їжджати. А проблема для тих, хто їздить міським транспортом так і залишилася.
Саме тому бердичівлянин Андрій Переуда на Офіційному порталі Бердичева 31 липня створив петицію «Продовження маршрутів 5 і 6Б міського транспорту до мікрорайону Хлібзавод». Варто зазначити, що останній раз петицію на сайті розміщували давно, та й активності зазвичай не спостерігається серед містян, хоча для того, аби її розглянули, потрібно 200 підписів.


«Прошу продовжити маршрути міського транспорту 5 і 6Б від кінцевої (на даний момент) зупинки "РІФ" до зупинки "Хлібозавод".
В попередні часи перевізники відмовлялись це зробити через стан покриття. Вулиця Цадика була нещодавно відремонтована, тому на даний момент це можливо реалізувати.
Доводжу до Вашого відома, що через відсутність на відремонтованій дорозі тротуарів і значно збільшеній швидкості транспорту, пішоходи піддають своє життя небезпеці наїзду. Вони долають до зупинки шлях, відстань якого становить 1 кілометр. Людям похилого віку і батькам з дітьми зробити це практично неможливо», - йдеться у тексті петиції.


Хоч розміщена на сайті вона була ще 31 липня, проте станом на 19 серпня з 200 потрібних підписів назбиралось лишень 20. Можливо, причиною цьому є те, що не всі бердичівляни знають про наявність цієї петиції. До кінця збору підписів залишилося 26 днів, тому у всіх, хто ще не встиг долучитися, є можливість підтримати гарну ініціативу автора і допомогти реалізувати бажання тих, кому продовження цих маршрутів дійсно вкрай необхідне.

31petitsiya 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.