Субота, 25 Березня

Ремонт шляхопроводу значно ускладнив рух Бердичевом

Кілька тижнів тому в Бердичеві розпочався ремонт шляхопроводу в районі м’ясокомбінату, який анонсувався вже кілька років. То грошей не було, то проектна документація виявилась неякісною.


Тендер на виконання робіт було повторно оголошено у квітні 2020 року і перемогла в ньому фірма з львівської області, власником якої є Урумян Леон Айкасович. Очікувана вартість робіт складала 30 мільйонів 618 тисяч, а переможець запропонував зробити їх за 29 мільйонів 985 тисяч.


І ось роботи розпочались, додавши мешканцям Бердичева чимало незручностей. Спочатку будівельники почали розбирати вузьку смужку дорожнього покриття, тому транспорт міг проїздити по мосту в обидві сторони, хоча й дуже обережно. Але вчора там встановили світлофор і перекрили блоками вже рівно половину проїжджої частини.


А вже сьогодні в цьому вузькому місці виникли чималі затори.


Бердичівлянам та гостям нашого міста слід знати про ці незручності та заздалегідь планувати рух в об’їзд (наприклад, через шкірцех), або ж додавати до звичайного часу руху зайві двадцять – тридцять хвилин.

most1

most2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.