Вівторок, 30 Трв

На ремонт шляхопроводу в Бердичеві скаржаться водії і пасажири

Не так давно розпочався довгоочікуваний ремонт шляхопроводу по вулиці Житомирській, але ці ремонтні роботи вже встигли допекти усім бердичівлянам і тим, хто приїжджає до нашого міста. Адже щоденні затори вже навіть встановлений світлофор не рятує, особливо, коли зранку потрібно діставатися робочих місць чи їхати у справах.

Саме тому за кілька днів такого дискомфорту вже з’явилася ціла купа нарікань від бердичівлян з приводу проведення ремонтних робіт, які вже видно, що затягнуться надовго. І про ці скарги сьогодні говорили на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради
За словами міського голови, люди скаржаться на повільні темпи ремонтних робіт і вже зрозуміло, що цей ремонт до кінця цього року навряд чи закінчать. Хоча погодні умови наразі сприяють роботі, але робітники не дуже то і поспішають. На словах такі скарги, як зазначив міський голова, не подіють, тому ефективніше буде направити лист до підрядника, щоб була відповідна реакція.


По суті, нині це один із основних і масштабних робіт у місті, адже, по суті, ремонтні роботи доріг у місті вже на багатьох вулицях вже виконані, а на окремих ділянках, зокрема по вулиці Богданівській – на стадії завершення. Проте проблемною залишається вулиця Білопільська, питання по якій ще не вирішене. Роботи ці є доволі масштабними, проте тут наявні проблеми з тендером. На рівні облдержадміністрації багато разів проводилися тендери, останній такий оскаржувався в антимонопольному комітеті 4 вересня. Знову прийнято рішення Департаментом регіонального розвитку укласти угоду і якщо ця угода не буде розірвана, то роботи по вулиці Білопільській розпочнуться. Це один із найбільших, по суті, об’єктів, фінансування якого становить 1,7 мільйонів гривень, його ремонт є вкрай необхідним, адже більша частина дорожнього покриття тут знаходиться у жахливому стані.


Поточні ремонтні роботи, які були заплановані, а це більше 20 вулиць, фінансовані із міського бюджету, вже виконані. Буквально вчора була дороблена вулиця О. Пителя. Кошти з міського бюджету – більше 4,5 мільйонів гривень – освоєні і виконуються залишки робіт по ямковому ремонту.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.