Субота, 1 Квітня

Так продовжать у Бердичеві маршрути 5 та 6Б міського транспорту чи ні?

Петиція про продовження бердичівських маршрутів 5 і 6б міського транспорту була розміщена на Офіційному порталі Бердичева ще 30 липня Андрієм Переудою, про що ми повідомляли раніше. Суть петиції зрозуміла - полегшити щоденні дистанції з перешкодами для людей, домівки яких відділяє від зупинки міського транспорту біля підприємства РІФ насип житомирської колії.

Тому, якби маршрути міського транспорту 5 та 6Б продовжили до хлібозаводу, діставатися на роботу, у справах і назад додому було б значно простіше. Нині ж, як і раніше, бердичівляни або вилазять на цю насип, тримаючись за порослі бур’яни, або обходять, тим самим додають до свого шляху величезний метраж, або ж їдуть маршрутом 4 чи 4-А, котрий об’їжджає весь район «Корніловка».


Подана петиція виявилася втіленням прохань і бажань багатьох людей, для яких ця тема важлива і болюча. Тим більше, що раніше на заваді цьому була відсутність дороги на тій ділянці, аби продовжувати маршрути, а нині там покладене асфальтове покриття і впровадити цю ініціативу стає можливим.
Проте петицію повинні підписати не менше 200 осіб, аби вона потрапила на розгляд. Так-от, з цим, на жаль, не склалося, адже, незважаючи навіть на поширення інформації про ідею автора серед бердичівлян, потрібної кількості голосів містян петиція не набрала.
Що стало причиною такої низької активності, не зовсім зрозуміло. Дехто наголошує на тому, що люди старшого та похилого віку, котрі б точно проголосували, зробити цього не змоги – хтось через відсутність інтернету, а хтось через важкий шлях авторизації на сайті. Молодь же у своїй більшості мають власні транспортні засоби, тому проблем з тим, як дістатися потрібних місць, у них в основному не виникає.


З 200 потрібних голосів бердичівлян електронна петиція «Продовження маршрутів 5 і 6б міського транспорту до мікрорайону Хлібзавод» протягом установлених 45 днів набрала лише 36 голосів. На Офіційному порталі Бердичева вже розміщена відповідь автору:

«Виконавчий комітет Бердичівської міської ради повідомляє, що Ваше звернення у формі електронної петиції «Продовження маршрутів 5 і 6б міського транспорту до мікрорайону Хлібзавод» в установлений термін (45 днів) з дати оприлюднення (31 липня 2020 р.) на офіційному порталі м. Бердичева не набрало станом на 14 вересня 2020 року необхідної кількості голосів на підтримку: 36 голосів з 200 необхідних.
Згідно з Положенням про порядок подання та розгляду електронних петицій до Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів розглядається як звернення громадян у 30-денний термін».


Хочеться вірити у те, що, можливо, у вигляді звернення громадян це питання буде не лише розглянуте, а й вирішене, причому позитивно.

 zbir 01

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.