Субота, 1 Квітня

У МКП «Бердичівводоканал» відтепер новий керівник

22 вер. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

На МКП «Бердичівводоканал» представили нового керівника. Міський голова Василь Мазур прийняв рішення призначити на цю посаду Костянтина Анучіна. Таке рішення було прийняте у зв’язку з завершенням контракту директора підприємства Миколи Ейсмонта і його заявою, в якій він просив не продовжувати контракт через перехід на іншу роботу.

Власне, довго представляти Костянтина Анучіна колективу не довелося: тривалий час він обіймав на підприємстві посаду заступника директора – відповідав за фінансові питання, будівництво та інновації. У Бердичеві його знають і як колишнього директора одного з найбільших підприємств міста – «Бердичівського хлібозаводу».


Головне завдання сьогодні – це покращення якості води, було зазначено під час зустрічі з колективом МКП «Бердичівводоканал». І стоїть це завдання не лише перед самим підприємством, а й перед споживачами – у контексті своєчасних розрахунків за надані послуги.


Під час представлення нового керівника окреслили і стратегічні напрямки, за якими має рухатися підприємство. Це:

- подальше відновлення та капітальний ремонт артезіанських свердловин із метою збільшення балансу артезіанської води у мережах міста;
- покращення роботи фільтрувальної станції. Ряд заходів на ній вже проведено, і черговий етап – модернізація повітродувок на фільтрах. Це повинно суттєво поліпшити якість води, її очистку та подачу споживачам;
- пришвидшення і завершення експертизи документації та співпраця з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) задля того, аби у найкоротші терміни розпочати масштабний проєкт вартістю у понад 60,0 млн. грн.

Очікувані результати: покращення якості послуг водопостачання, зменшення витрат енергоносіїв та необлікованих втрат води, забезпечення надійної та безперебійної роботи системи водопостачання та ін.


Автобіографія Анучіна К. І.:

 Анучін Костянтин Іванович народився 03 березня 1972 року в м. Усольє-Сибірське Іркутської області.


У 1987 році прийнятий на Житомирський завод хімічного волокна в цех озеленення робочим.

У 1988 році працював в «Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні» підсобним транспортним робочим.

У 1990 році працював в кооперативі «Союз» різноробочим.

У 1989 році вступив в Державну Академію легкої промисловості України, обравши спеціальність технологія переробки пластмас та еластомерів.

У 1994 закінчив навчання у  Державній Академії легкої промисловості України та отримав кваліфікацію інженер-хімік-технолог.

У 1993 році прийнятий на роботу в Госпрозрахунковий центр науково-технічних послуг «Гарант» інженером виробничого відділу.

У 1994 році прийнятий в Українсько-швейцарське підприємство «Жерок-Альфа» ливарником пластмас. У 1995 році звільнений по переводу в Українсько-німецьке СП «Житомир-Полісакс».

У 1995 році прийнятий на СП «Житомир-Полісакс» на посаду інженер-технолог по переводу з СП «Альфа-Жерок».

У 1997 році переведений на посаду начальника ткацької дільниці. У 1999 році звільнений у зв’язку з переводом  на роботу в СФ «Скрецо».

У 1999 році прийнятий в СФ «Скрецо» на посаду менеджер.

З 01 жовтня 1999 року переведений на посаду начальника виробництва поліграфічної продукції.

У 2000 році переведений на посаду заступника директора по виробництву поліграфічної продукції. У 2005 році звільнений по переводу в ТОВ «Житомирський картонний комбінат».

У 2004 році призначений виконуючим обов’язки директора підприємства «Житомирська паперова фабрика». У 2005 році звільнений за угодою сторін.

У 2005 році прийнятий на посаду директора з виробництва в ТОВ «Житомирський картонний комбінат». У 2008 році звільнений по переводу в ЗАТ «Бердичівський хлібозавод.

У 2008 році прийнятий на посаду виконуючого обов’язки голови правління.

У 2010 році призначений на посаду директора ТОВ «Бердичівський хлібозавод». У 2019 році звільнений з роботи.

З 01 листопада 2019 року працює в міському комунальному підприємстві «Бердичівводоканал» м. Бердичів займав посаду заступника директора з фінансів та інноваційної діяльності.

З 21 вересня 2020 року призначений директором МКП «Бердичівводоканал».
Одружений, має двох дітей.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.