Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Двох підприємців покарали за скидання промислових вод в систему дорожнього зливостоку

Це два окремих протоколи, але стосуються одного і того ж – скидання промислових вод в систему дорожнього зливостоку, що порушує правила благоустрою міста Бердичева.

От тільки один підприємець був пійманий не лише інспекторами КП «Бердичівкомунсервіс», котрі склали протокол про адміністративне правопорушення, а й інспекторами екологічної інспекції. Цей протокол розглядали члени адміністративної комісії ще на попередньому засіданні, але рішення не прийняли, а перенесли на наступне засідання.


Оскільки, як стверджує після ознайомлення юрист виконавчого комітету Бердичівської міської ради, протоколи різними інспекторами були складені у різні дні, чоловікові призначили 2 штрафи. Члени адміністративної комісії спільним рішенням, враховуючи те, що порушник розкаюється і більше цього не робить, підтримали мінімальний штраф за ст. 152 КупАП для фізичної особи-підприємця (850-1700 гривень) у розмірі 850 гривень. Екологічна інспекція, зі слів бердичівлянина, призначила йому таку ж суму.


Сам підприємець, якого впіймали за скиданням промислових вод неподалік очисних споруд, пояснив, що в нього виникли певні розбіжності з ТОВ «Полісся Екосфера» щодо прийому відходів на сміттєзвалище, тому така ситуація і вийшла. Хоча до цього протягом 12 років проблем ніяких не виникало. Про передумови ситуації і деталі того, що сталося чоловік не став говорити. Заступник міського голови і голова адмінкомісії Сергій Онофрійчук зазначив, що їм потрібно дійти до згоди в будь-якому випадку і вирішити проблему, а також додав, що ТОВ «Полісся Екосфера» готове до співпраці, але щоб «воно» відповідало тій консистенції, яка передбачена для прийому на сміттєзвалище – в твердому вигляді.


Щодо другого порушника, то чоловік, котрий також прийшов на засідання, зазначив, що його підприємство має вигрібну яму і зазвичай асенізатор приїжджав і забирав промислові води. Але поки його не було довгий час у місті, його працівники «наробили справ» і, як стверджують інспектори КП «Бердичівкомунсервіс», навіть трубу в ливнівку вивели. Голова адмінкомісії припустив, що таким чином вирішили зекономити на послугах асенізатора. Нині підприємець все виправив, налагодив, автомобіль так само, як і раніше, приїздить, викачує з вигрібної ями і забирає ці промислові води. Знову ж таки, оскільки чоловік свою вину визнав і усунув проблему, члени адмінкомісії одноголосно підтримали мінімальний штраф – 850 гривень.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.