Роздрукувати цю сторінку

Будівельники обіцяють відремонтувати міст у Бердичеві до нового року

В кінці літа у Бердичеві розпочали ремонтувати аварійний шляхопровід через залізницю в районі м’ясокомбінату і відразу жителі міста відчули ускладнення з проїздом цієї ділянки дороги.

 


Робітники фірми підрядника якось так дуже й дуже млявенько розпочинали ремонтні роботи і, в підсумку, майже два місяці пішло лише на те, щоб демонтувати дорожнє покриття та тротуар на половині шляхопроводу.

 


Станом на зараз ці роботи значно активізувались, що можуть спостерігати водії та пасажири транспортних засобів, які рухають в поперемінних напрямках по іншій половині мосту.


Робітники зараз монтують металеві елементи, які дадуть змогу розширити міст на 40 сантиметрів з кожної сторони, напевно, для того, щоб була змога перевозити через нього габаритні вантажі. Дірки в стиках плит перекриття задули піною та готують металеву арматурну сітку для суцільного бетонування поверхні.


Залізничники, які побачили на будівництві журналіста, пожалілись, що будівельники не узгоджують з ними виїзди будівельної техніки в зону руху потягів, тому є небезпека нештатних ситуацій.


На запитання, чи закінчать працівники ремонт мосту до 31 грудня, як раніше планувалось, пролунала оптимістична позитивна відповідь: «Так, звичайно... але тільки половину...»


Згідно з укладеним договором та календарним планом робіт, повна реконструкція шляхопроводу мала б завершитись до 1 лютого 2021 року, але в тому ж договорі залишилось стільки «якщо», що ремонт може тривати і до наступного нового року. Як саме воно буде, побачимо ми ще не скоро.

remont2

remont3

remont4

remont5

remont6

remont7

remont8

remont9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський