У Бердичеві завершують ремонт вулиці Богданівської та приступили до Білопільської — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

У Бердичеві завершують ремонт вулиці Богданівської та приступили до Білопільської

26 лист. 2020 Олександр Доманський

Тендери на ремонт цих вулиць пройшли ще влітку, і якось так дивно співпало, що ремонт двох різних вулиць мав відбуватись на однакову суму – 11 мільйонів 262 тисячі 390 гривень і 14 копійок (рівно 400 тисяч доларів).

У ході торгів учасники трохи знизили ціну, але не набагато, бо визнали переможцями тендеру не тих, хто давав меншу ціну, а, напевно, тих, хто давав найбільший відкат. В підсумку переможцем обох тендерів стала фірма «Міттел», яка лише з минулого року стала ремонтувати дороги і відразу стала вигравати тендери від Київської та Житомирської обладміністрацій.


Але хто ж насправді виконує ремонтні роботи? Це питання ми задали робітникам, які працювали над впорядкуванням автобусної зупинки поблизу колишнього заводу «Трансмаш».
І виявилось, що там працювали працівники «Білоцерківського ШЕУ», а поруч закінчували встановлювати металеву огорожу працівники іншої субпідрядної організації.


Саме так зазвичай і роблять «любимчики» обласних адміністрацій найчеснішої в світі зеленої влади України. Виграють тендер, діляться з ким треба, а потім перезамовляють роботи іншим ремонтним організаціям за реальну, а не тендерну ціну.
Ні, звичайно, це добре, що в місті ремонтують вулиці і дороги, але за ці ж самі гроші реально можна було б зробити набагато більше. Та й податки із заробітної плати працівників залишалися б в місті, якби ці ж самі роботи робили місцеві, а не заїжджі дорожники.


До речі, працівники, які робили благоустрій зупинки, звернули увагу, що пішохідний перехід тут сплановано з порушенням правил дорожнього руху. Адже потрібно, щоб пішоходи обходили автобус ззаду, як це нас вчили ще дитсадка, а тут перехід розташований перед зупинкою, а не позаду неї.
По вулиці Білопільській поки що поклали асфальт лише на половині вулиці, та розпочали підготовку до асфальтування пішохідного тротуару. Він тут буде дуже доречним, адже багато працівників м’ясокомбінату «Інко-фуд» саме тут ходять від пішохідного мосту до свого виробництва.


Будемо сподіватись, що до нового року всі ремонтні роботи будуть закінчені, як це було заплановано у договорі.

ulitsiremont1

ulitsiremont2

ulitsiremont3

ulitsiremont4

ulitsiremont5

ulitsiremont6

ulitsiremont7

ulitsiremont8

ulitsiremont9

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.