Бердичівлянин розмістив петицію з проханням встановити освітлення — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичівлянин розмістив петицію з проханням встановити освітлення

Це вже, по суті, друга петиція від автора Андрія Переуди, розміщена на Офіційному порталі Бердичева в розділі «Петиції». Тішить активність бердичівлянина, який намагається звернути увагу міської влади на проблемні важливі для містян питання. От тільки, на жаль, не спостерігається активності серед самих бердичівлян у плані підтримки таких ініціатив. Адже попередня петиція, в якій чоловік детально описав необхідність продовження маршрутів 5 та 6-Б міського транспорту до хлібозаводу, не набрала необхідної кількості підписів.

Нагадаємо, що таких потрібно мінімум 200, аби петиція була розглянута. Тоді ж таких підписів було аж раптом 36. Та й взагалі, дивлячись на результати усіх петицій, а таких було 11, на розгляд потрапили лишень 3 і стосувалися вони перегляду договору з орендарем парку, протесту проти підвищення вартості проїзду у маршрутках та підтримку колишнього секретаря міської ради.


Чому збір підписів містянами такий малий, адже часу для цього вистачає – близько 1,5 місяця, незрозуміло. Можливо, що мало хто знає про наявність тієї чи іншої петиції, бо не заходить у відповідний розділ на Офіційному порталі, хоча ЗМІ намагаються поширювати інформацію. Можливо, як було з попередньою, багато хто не зміг зареєструватися та проголосувати, а люди старшого віку, які користуватись комп’ютером не вміють, і поготів.


Що ж до новоствореної Андрієм Переудою петиції, то стосується вона освітлення вулиці Цадика. Автор просить підтримати пропозицію встановлення освітлення від зупинки РІФ до житомирського залізничного переїзду. Нагадаємо, що не так давно цю ділянку було асфальтовано і транспорт тут їздить доволі активно і частіше всього не зовсім повільно. А це, у свою чергу, ризик для пішоходів у темну пору доби.


Разом із тим автор наголошує, що ця петиція нерозривно пов’язана із попередньою, бо жителі мікрорайону дуже хочуть, аби маршрути продовжили, і освітлення даної ділянки напряму на це впливає:


«Прошу встановити освітлення на вулиці Цадика від кінцевої (на даний момент) зупинки "РІФ" до "Житомирського" залізничного переїзду.
Доводжу до Вашого відома, що через відсутність на відремонтованій дорозі тротуарів, освітлення і значно збільшеній швидкості транспорту, пішоходи піддають своє життя небезпеці наїзду, особливо в вечірню і нічну пору доби.
Також це дозволить продовжити маршрути міського транспорту 5 і 6Б від кінцевої (на даний момент) зупинки "РІФ" до зупинки "Хлібозавод".
Зазначаємо, що це чергова петиція, мета якої - організувати під'їзд громадського транспорту до нашого мікрорайону».


Збір підписів стартував ще 10 грудня, але наразі підтримали її дуже мало людей - всього 6. До кінця збору ще є час – цілий місяць, тому бердичівляни мають можливість підтримати встановлення вуличного освітлення. Для цього потрібно зайти на Офіційний портал, знизу знайти розділ «Петиції» і обрати його. Там одразу побачите ту, на яку триває збір підписів. Варто лишень зареєструватися і підписати її. Тим, хто колись вже підписував петиції, реєструватись не потрібно, просто ввести електронну пошту та пароль, аби увійти. Кожен такий підпис наблизить дану петицію до її розгляду і майбутньої реалізації.

petitsiya1

petitsiya3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.