У Бердичеві розпочато ревізію мережі вуличного відеоспостереження — РІО Бердичів

У Бердичеві розпочато ревізію мережі вуличного відеоспостереження

30 груд. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Станом на початок осені більше третини камер, з яких складається система відеоспостереження у Бердичеві, не відповідали своєму функціональному призначенню.

Так, не працювали відеокамери на вулицях Вінницькій, Одеській, перехресті Одеської-Братів Міхеєвих, Толстого, Чуднівській, Молодогвардійській, перехресті Молодогвардійської-Бистрицької – всього 17 штук.


Тож у рамках програми «Безпечне місто» у Бердичеві розпочали ревізію мережі вуличного відеоспостереження. За мету поставлено виявити непрацюючі камери, а також місця, де камери мають бути встановлені. Задля цього спільно з поліцією розробляється спеціальна карта міста. З-поміж іншого, засоби відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів планують облаштувати на всіх в’їздах до Бердичева.


Ревізійна робота проводиться у рамках раніше укладеного договору з сервісного обслуговування, тож бюджетні кошти на неї не витрачаються.


У разі необхідності оновлення й поповнення системи вуличного відеоспостереження процес закупівлі камер проходитиме, згідно усіх вимог чинного законодавства.
Повноцінно діючі відеокамери – це, у першу чергу, безпека бердичівлян, переконане керівництво міста. Окрім того, за їхньої допомоги можна відслідковувати роботу комунальних служб, ситуацію на дорогах тощо.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.