Бердичівський водоканал закупив рукавиць майже на 50 тисяч гривень — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівський водоканал закупив рукавиць майже на 50 тисяч гривень

А якщо точніше, то на 49 тисяч 720 гривень, відомості про це було оприлюднено на сайті «Прозоро».


І хоча на перший погляд це видається величезною сумою для закупівлі таких утилітарних речей, але на повірку виявляється, що може бути і так.


Рукавиці пірядився поставити для працівників водоканалу магазин «Господарчі товари», що навпроти універмагу, вірніше, ТОВ «Абсолют», якому належить цей магазин. Бердичівляни знають, що в цьому магазині торгують речами, які пройшли випробування часом, і щось модне і дороге ви тут і не знайдете.


Загальна кількість закуплених рукавиць становить 2270 пар, і серед них є як прості трикотажні, так і спеціальні рукавиці.


Тепер, сподіваємось, ремонтним бригадам буде значно комфортніше працювати на численних поривах, які стаються майже кожен день, а то й по кілька на добу.

Absolyut1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.