Спеціально створена комісія обстежить мережі водовідведення в межах річки Гнилоп'ять у Бердичеві — РІО Бердичів

Субота, 27 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Спеціально створена комісія обстежить мережі водовідведення в межах річки Гнилоп'ять у Бердичеві

Вже не один рік питання забруднення головної бердичівської річки знаходиться на слуху не лише у нашому місті, а й в області та навіть в столиці, куди неодноразово надходили звернення, де відбувалися засідання робочої групи та навіть свого часу було відкрито кримінальне провадження по факту екологічного забруднення річки Гнилоп’ять. А не так давно, нагадаємо, рік тому було виявлено випадки забруднення водойми поблизу колишнього заводу «Беверс», куди також виїздили представники вже колишньої міської влади, відповідних служб, правоохоронці, помічник народного депутата та активісти, проводили перевірку території заводу загалом та конкретних підприємств, що орендують приміщення, зокрема. Було складено припис та встановлено штраф від Державної екологічної інспекції Поліського округу, встановлено заглушку на місці забруднення та зроблено насип із піску і щебеню на місці витоку ливневих вод і мастильних матеріалів задля фільтрації води.

Це якщо узагальнено казати про результати тих перевірок, які відбувалися ще при колишній міській владі, а вже нинішня, на чолі з новим міським головою, має на меті обстежити мережі водовідведення в межах бердичівської річки. На виконання Земельного та Водного кодексів України, відповідних законів України, а також враховуючи звернення громадян щодо небезпечної ситуації на річці, що несе загрозу як навколишньому середовищу, так і здоров’ю людей, було сформовано розпорядження міського голови Сергія Орлюка про створення комісії з обстеження мереж водовідведення в межах річки Гнилоп’ять у натурі, якими здійснюється скидання очищених стоків ТОВ «Комплекс екологічних споруд» територією міста та району до р. Гнилоп’ять.


Відповідний документ розміщено на Офіційному порталі Бердичева і в ньому йдеться про те, що комісія, із залученням відповідних фахівців підприємств, служб, установ та організацій, до кінця поточного місяця повинна обстежити мережі водовідведення (скидів очищених стоків) у заплаві річки Гнилоп’ять села Швайківка Бердичівського району. Після цього мають бути підготовлені висновки про технічний стан вищевказаних мереж, можливі аварійні ситуації, що можуть стати причиною несанкціонованого потрапляння каналізаційних стоків у мережі поверхневого водовідведення на вищевказаних територіях, необхідність захисту територій річкових заплав та низин від накопичення побутового сміття та поводження з відходами, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках на вищевказаних територіях.


Головою комісії призначено першого заступника Бердичівського міського голови Артема Азізова, секретарем комісії - заступника Бердичівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олену Благодир, секретарем комісії - начальника відділу комунального господарства управління житлово-комунального господарства Наталію Нехворовську.


Щодо членів комісії, то до її складу увійшли директор МКП «Бердичівводоканал» Костянтин Анучін, директор МКП «Бердичівкомунсервіс» Олександр Валеня, директор ТОВ «Комплекс екологічних споруд» Анатолій Григорук, начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради Петро Зозуля, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради Віктор Рябушко та депутат Бердичівської міської ради Денис Заремський. Контроль за виконанням розпорядження міського голови покладено на його першого заступника Артема Азізова.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.