Дорогу біля Бердичівської районної лікарні нарешті відремонтують — РІО Бердичів

Вівторок, 2 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Дорогу біля Бердичівської районної лікарні нарешті відремонтують

Надію на це дає документ, нещодавно оприлюднений на Офіційному порталі міста. Називається він «Пропозиції до проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 № 1042 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2020 рік та Бердичівської міської територіальної громади на 2021-2022 роки» (зі змінами)».

 


І саме в цих пропозиціях написано: «Для виготовлення проектної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Санаторної в м. Бердичеві пропонується додатково виділити кошти в сумі 30,0 тис. грн. на вказаний захід».

 


Про цю злощасну ділянку дороги говорилось і писалось вже не один раз, але зараз, у розпал боротьби за майбутнє районної лікарні, нарешті дійшов час до перших (поки що - теоретичних) кроків.


Залишається лише сподіватись, що й практичні кроки не забаряться, і новенький асфальт стане ще одним аргументом міської влади щодо необхідності комплексно підходити до ситуації з цим медичним закладом.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.