Визначено дати проведення місячника благоустрою та санітарії на території Бердичівської МТГ — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Визначено дати проведення місячника благоустрою та санітарії на території Бердичівської МТГ

Кожного року у Бердичеві навесні бере початок місячник благоустрою та санітарії території, участь у якому беруть не лише комунальники, виконуючи свою роботу, а й долучаються підприємці, облагороджуючи територію навколо магазинів, установ, організацій, заводів тощо.

Не менш активно кожного року працівники бюджетної сфери, депутати та журналісти прибирають від сміття і розчищають від хащ територію міста біля водойм, біля Кляштору, на міському пляжі. Воно й не дивно, адже, окрім великої кількості піскосуміші, що накопичується вздовж бордюрів після зими, не менше пляшок, папірців, бляшанок та іншого роду сміття з’являється на зеленій зоні.


Варто зазначити, що до цього ж місячника благоустрою кожного року повинні долучатися і жителі ОСББ, гуртом виходячи на прибирання території біля будинків. Щоправда у багатьох випадках все залежить від погодних умов, тому іноді затверджені дати проведення місячника благоустрою переносяться. Про це і зазначила на засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир.


Проектом рішення було визначено провести місячник благоустрою та санітарії на території Бердичівської МТГ з 15 березня по 15 квітня. Координуватиме підготовку, організацію та проведення прибирань згідно із затвердженим планом комісія, склад якої було також затверджено на виконкомі. У додатку до проекту рішення вказано перелік вулиць для санітарної очистки, закріплених за підприємствами і громадами, окремо - за навчальними закладами. Крім того, у ще одному додатку до проекту рішення перелічено вулиці, закріплені за відповідальними особами – працівниками управлінь та відділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Вони організовуватимуть та контролюватимуть роботи з прибирання територій у місті.

У разі, якщо керівники підприємств, установ та організацій не виконуватимуть покладені на них завдання з благоустрою, уповноважені особи будуть застосовувати заходи впливу за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів та адміністративні правопорушення в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

blagoustriy 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.