Автомобільну парковку на вулиці Шолом-Алейхема з наступного тижня зроблять платною — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Автомобільну парковку на вулиці Шолом-Алейхема з наступного тижня зроблять платною

«16 лютого 2021 року виконком прийняв рішення № 45 «Про встановлення плати за користування місцем для паркування транспортних засобів на відведеному майданчику для паркування на вул. Шолом-Алейхема.
Тариф за 1 годину – 5,00 гривень.


Від оплати звільнено спецавтотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, аварійного спеціалізованого транспорту міських комунальних служб тощо). Транспортні засоби, якими керують особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних осіб з інвалідністю або дітей з інвалідністю, які перевозять осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю) з ураженням опорно-рухового апарату, а також транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю та сфери соціального захисту населення і перевозять осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю) з ураженням опорно-рухового апарату.


При перебуванні у паркувальній зоні, водій зобов’язаний розмістити паркувальний талон у лівому нижньому куті лобового скла в салоні транспортного засобу. Після закінчення часу паркування, за який сплачено, водій зобов’язаний звільнити місце паркування або сплатити вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування за час фактичного паркування.


Допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.»

 

На жаль, чи на щастя, ця новина стосується не Бердичева, а цілком співставного з ним за величиною ( теж 75 тисяч населення) міста Дрогобича Львівської області.


Можливо, тому, що Дрогобич знаходиться ближче до Європи, де платне паркування давно стало нормою, а можливо тому, що їх міська рада хоче більше коштів вкладати в ремонти вулиць та доріг, і збір за паркування це саме той інструмент, який цьому сприяє.


Адже, цей збір не є обов’язковим для всіх, а лише для власників транспортних засобів, які паркуються у спеціально визначених місцях, які переважно знаходяться в центрі міста. Тобто, не хочеш платити – ходи пішки, а хочеш під’їжджати під самі ворота ринку, наприклад, плати.

parkovka1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.