Без будь-яких пояснень поліція заборонила роботу міського транспорту в Бердичеві — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Без будь-яких пояснень поліція заборонила роботу міського транспорту в Бердичеві

Сьогодні вранці ще нічого не віщувало ніяких змін. Водії бердичівських маршруток виїхали на свої маршрути, бо ніяких вказівок про припинення діяльності ні від кого не надходило. Але станом на 13 годину їх рух по місту повністю припинився.

 


Як розповів журналістам водій одного з автобусів, рух його транспортного засобу на зупинці біля базару заблокував поліцейський автомобіль. Поліцейський сказав, що водій може довести пасажирів до кінцевої зупинки, але нових брати вже не можна.

 


Водії стали телефонувати своєму начальству, але ті не мали жодної інформації щодо заборони перевезень, і тому наказували водіям виходити в рейс. Перевізники телефонували один одному, телефонували міському голові, який теж не знав жодних додаткових обмежуючих санкцій, які б вступали з сьогоднішнього дня.


Врешті-решт, близько дванадцятої години дня перевізники зібрались у міськвиконкомі, там же були представники поліції, і в результаті наради все ж прийняли рішення припинити пасажирські перевезення.


Начальник поліції на запитання журналіста телефоном відповів, що заборона руху здійснюється на основі постанови Кабінету Міністрів №1236, і там мовляв, все сказано. Але перечитуючи ще не раз цю постанову від 9 грудня 2020 року, ніяких нових обмежень там знайти не вдалось.


За чутками, поліцейські «активізувались» сьогодні через те, що в Бердичів приїхала якась перевірка, яка й вказала рух маршруток як порушення правил.

Обурюються пасажири, які не знали про припинення руху завчасно, обурюються водії, що їх не попередили, обурюються перевізники, що ніякої інформації не отримували раніше, і, по суті, не отримали якогось документу й досі

marshrutki1


.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.