Деякі перевізники відмовляються возити бердичівлян на роботу — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Деякі перевізники відмовляються возити бердичівлян на роботу

Минулого тижня ми повідомляли про те, що у четвер після 12-ї години маршрутки припинили перевезення пасажирів через заборону поліції. Новина стала шокучою для бердичівлян, адже всі почали бідкатися, як діставатися на роботу та назад і як дітей вести у школи та садочки, якщо живеш далеко.

Воно й не дивно, адже всі пам’ятають минулий рік, коли було відмінено рух маршруток і людям доводилося або йти пішки, або на таксі, але такої можливості у багатьох просто-на-просто не було, або ж спеціальними перевезеннями, організованими підприємствами, але таких було вкрай мало.

Проте вже наступного дня зранку багато хто міг помітити міський транспорт, що курсував з районів залізничного вокзалу, Червоної гори, шкірзаводу тощо. І, як виявилось, керівники підприємств, організацій та установ уклали з перевізниками договори про перевезення їхніх працівників на роботу та назад. Це спеціальні нерегулярні рейси і на маршрутках розміщена відповідна табличка.

Сьогодні ж на засіданні комісії з ТЕБ та НС детальніше про це розповідав начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський, а присутні члени комісії обговорювали дане питання, задавали питання доповідачу та надавали пропозиції. Було зазначено, що 10 перевізників уклали договори із закладами освіти, медицини та комунальними підприємствами міста. З 70 маршрутних транспортних засобів по маршрутам їздить 22. З них:

№6 – 4 маршрутки;

№1 – 6 маршруток;

№10 – 4 маршрутки;

№2 – 4 маршрутки;

№4 – 2 маршрутки;

№5 – 1 маршрутка;

№14 – 1 маршрутка.

perevizniki ch z4

Незакритими залишаються маршрути №7, №8 та №9, бо перевізники не хочуть виїжджати на рейси. Змусити їх, як зазначив міський голова Сергій Орлюк, не можуть. Наразі все можливе, аби бердичівляни мали змогу діставати до роботи, зроблено. Це реально вирішує наявну проблему, бо людям потрібно працювати.

perevizniki ch z3

Заступник начальника сектору реагування патрульної поліції Олександр Суворов наголосив, що у поліції до перевізників мінімальні вимоги. Головне – щоб перевізники поставили на рейси більше маршруток зранку, з 7 до 9 години, бо у цей так сказати «час-пік» автобуси переповнені. На рахунок паспортів на перевезення, про які перевізники розповіли міському голові, Олександр Суворов запевнив, що не потрібно, адже копії всіх договорів у поліції є у папці. Потрібно, щоб у дітей були учнівські квитки, а у дорослих – довідки з місць роботи.

perevizniki ch z5

Є також соціальне таксі, роботу якого міський голова наказав посилити, адже водій заробітну плату отримує, таксі це їздить 2-3 рази на тиждень. Користуватися цим транспортом мають право люди з вадами зору та опорно-рухового апарату, яким потрібен помічник для допомоги. Але Сергій Орлюк разом з тим просить не зловживати такою можливістю, адже автомобіль один і по дрібницям шарпати його не варто.

Щодо підприємств, організацій та установ, що не мають важливого стратегічного значення, на відміну від водоканалу, теплоенерго тощо, то міський голова порадив по можливості відправляти людей на цих 2 тижні у відпустку. У відділах міськвиконкому кількість людей хочуть також скоротити наполовину, відправивши відпочивати додому не за свій рахунок, а за рахунок відпускних. Це зменшить кількість контактуючих між собою, аби робота не була паралізована і люди не хворіли у такій кількості.

perevizniki ch z1

perevizniki ch z1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.