З понеділка ринки Бердичева працюють в повному обсязі — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

З понеділка ринки Бердичева працюють в повному обсязі

Хоча минулої п’ятниці рішенням надзвичайної комісії їм рекомендували закритись.


Спочатку ринки планували закритись на тиждень, і навіть відповідні оголошення з’явились на території центрального ринку. Планувалось, що це станеться з понеділка і триватиме по наступний понеділок. Та почувши таку звістку, в суботу та неділю на центральний ринок прийшло і приїхало стільки людей, що в павільйоні не можна було розминутись, а навкруги базару поставити автівку.


З огляду на таку ситуацію, дирекція ринку вирішила не закривати його на карантин. Краще вже, щоб щодня сюди приходило небагато людей, ніж скупчувати їх в день відкриття після перерви. Адже з кожним весняним днем кількість продавців і покупців на ринку лише зростатиме, і уникнути несанкціонованої торгівлі все одно не вдасться.


З майданчика біля автостанції поліцейські хоча і відтіснили її на територію ринку, але порядку від цього навряд чи стало більше. Так само пустими залишаються обладнані прилавки, натомість жінки, що продають власно вирощене, тісняться біля хімчистки.


Напевно, глобальні рішення по організації торгівлі навколо ринку ще попереду.

bazar1

bazar2

bazar3

bazar4

bazar5

bazar6

bazar7

bazar8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.