Понеділок, 28 Листопада

Хто буде завершувати ремонт мосту в районі колишнього бердичівського м’ясокомбінату?

 З літа минулого року, відколи у Бердичеві почали ремонтувати шляхопровід над залізницею по вулиці Житомирській, у місті не вщухала критика щодо виконавців цього ремонту.


Згідно з інформацією на сайті «Прозоро» відповідний тендер ще в липні 2020 року виграла фірма «Спецавтогідробуд» з міста Стрий, що на Львівщині. За 30 мільйонів гривень вони мали до 1 березня 2021 року реконструкцію шляхопроводу повністю закінчити, але сьогодні вже 22 березня, але й половина ремонту до цього часу не зроблена.


Під час останнього інтерв’ю голова Бердичівської райдержадміністрації розповіла, що й вона долучилась до контролю за цим будівництвом, і спільними зусиллями вдалось змінити підрядника, тобто виконавця ремонтних робіт, який затягував терміни та клав іржаву арматуру.


З тиждень тому з місця ремонту зникла будівельна техніка, матеріали, будка і переносний туалет, тобто, дійсно, колишній підрядник з Бердичева виїхав. Добре, хоч залишив по собі світлофор, адже транспорт змушений рухатись лише по одній полосі шляхопроводу.


Але жодного натяку на приїзд іншого підрядника поки що й близько не видно. І хто саме буде добудовувати розпочате теж незрозуміло. На «Прозоро» жодної інформації про повторне проведення тендеру немає, а в обласному департаменті регіонального розвитку, який є замовником ремонту, по телефону відмовились надавати будь-яку інформацію.


За телефонами фірми, яка виграла перший тендер, теж не змогли (чи не захотіли) щось розповідати журналістам, а підприємець, котрий мав робити авторський та технічний нагляд за ремонтом, сказав, що з початку цього року ні йому, ні підряднику не платили ніякі гроші, сказали почекати, а що чекати - так і не зрозуміло.


В січні-лютому цього року будівельники значно активізувались, і, незважаючи на сильні морози, виконали чималий обсяг бетонних робіт, але коли роботи відновляться - невідомо. Якщо будуть проводити новий тендер – це ще два-три місяці найбільш сприятливого будівельного сезону пройде марно. Якщо підрядник залишиться той же, але відбудеться лише заміна субпідрядника, то розпочнуть може й раніше, але гарантії, що знову не будуть тягнути, немає.


Думаю, проблема в тому, що дуже вже не хотіла і не хоче обласна адміністрація випускати з рук великі гроші, які проходять через неї. Сотні мільйонів гривень на ремонти доріг чи об’єктів інфраструктури проходять через тендери, які оголошує департамент регіонального розвитку, і прозорості в цьому процесі, незважаючи на сайт «Прозоро», не було і немає.


Якби замовником реконструкції була б міська влада, можливо, ми вже б їздили по відремонтованому мосту...

most1

most2

most3

most4

most5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.