Вівторок, 25 Січня

Не 50, а 100% заповнення сидячих місць - у Бердичеві відновили роботу громадського транспорту

Минулого тижня ми повідомляли, що комісія з питань ТЕБ та НС на засіданні приймала рішення щодо відновлення роботи громадського транспорту у Бердичеві. До цього, нагадаємо, містом курсували маршрутки із позначкою «Нерегулярні перевезення». Але через появу соціальної напруги серед населення, адже кілька перевізників відмовилися виїздити на маршрути, деякі райони міста були паралізовані і бердичівлянам доводилося самотужки діставатися на роботу.

Тому і було на минулому засіданні комісії розглянуто можливість відновлення роботи міського транспорту, але за умови 50-відсоткового заповнення місць для сидіння у салоні транспорту. Перевізники, звісно ж, були не у захваті від такої умови, бо витрати на заробітну плату водіям, паливо і податки, які за кожного працівника вони платять у повній мірі, покрити не вдасться, якщо возити по 8-9 осіб.


А вже у понеділок на 8-му годину ранку було знову скликано комісію з ТЕБ та НС і цифра у 50% змінилася на 100%. Тобто водій транспортного засобу повинен везти людей лише на місцях сидіння. Більше того, міський голова Сергій Орлюк протягом усього засідання неодноразово повторив, що маршрутки на кінцевих зупинках повинні проходити санітарну обробку і обов’язково і водії, і пасажири повинні бути в масках. На рахунок санітарної обробки, додав, що особисто буде перевіряти її виконання.


Таким чином після кількох тижнів незручностей у тих районах міста, де маршрутки не їздили, почав курсувати транспорт, і на рейси вийдуть усі транспортні засоби. Проте міський голова окремо наголосив, що якщо до кінця тижня ситуація із захворюваністю покращуватися не буде, пільгове перевезення буде відмінено. Це стосується громадян поважного віку, яким не варто зайвий раз їздити на ринки. Поруч у всіх районах міста є продуктові магазини, є діти чи хтось інший із рідні, сусіди тощо, котрі, йдучи собі купувати продукти або ліки, можуть так само придбати їх тим же бабусям чи дідусям. Крім того, за словами Сергія Орлюка, багато підприємців здійснюють доставку додому, що неабияк зручно.

«Літні люди дуже вразливі до цієї хвороби і, зважаючи на високий рівень летальних випадків серед бердичівлян похилого віку, краще не наражати їх на небезпеку. Якщо по сусідству з вами живуть такі люди, зайдіть спитайте, що потрібно купити і чим допомогти», - зазначив міський голова.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.