Коли бердичівлянам вимкнуть опалення в квартирах — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Коли бердичівлянам вимкнуть опалення в квартирах

Щороку наприкінці березня – початку квітня на засіданні виконавчого комітету обговорюється питання, яке має безпосереднє відношення до власників квартир з централізованим теплопостачанням. Мова йде про закінчення опалювального сезону і відповідний проект рішення був винесений на розгляд членів виконавчого комітету на минулому засіданні.

Варто зазначити, що для деяких районів Бердичева цей опалювальний сезон був напрочуд важким, адже не можна не згадати про аварії на «Червоній горі», де жителі багатоповерхівок тиждень були без опалення в оселях через численні прориви на тепломережі. Такі ж проблеми, хоча менші по об’ємах роботи і затраченому на ремонт часу, були і в районі м’ясокомбінату, і в інших через зношеність більшості труб у місті.


Як зазначила на засіданні виконкому заступник міського голови з питань ЖКГ Олена Благодир, опалювальний період у Бердичеві закінчиться традиційно 15 квітня. Проте, якщо протягом 3 днів середньодобова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів, подачу централізованого опалення припинять раніше.


Насамкінець наголосили на тому, що у разі припинення  теплопостачання раніше, аніж 15 квітня, потрібно забезпечити відповідний режим у навчальних закладах, дитячих садочках і лікарнях міста.

teplo 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.