Роздрукувати цю сторінку

Коли бердичівлянам вимкнуть опалення в квартирах

Щороку наприкінці березня – початку квітня на засіданні виконавчого комітету обговорюється питання, яке має безпосереднє відношення до власників квартир з централізованим теплопостачанням. Мова йде про закінчення опалювального сезону і відповідний проект рішення був винесений на розгляд членів виконавчого комітету на минулому засіданні.

Варто зазначити, що для деяких районів Бердичева цей опалювальний сезон був напрочуд важким, адже не можна не згадати про аварії на «Червоній горі», де жителі багатоповерхівок тиждень були без опалення в оселях через численні прориви на тепломережі. Такі ж проблеми, хоча менші по об’ємах роботи і затраченому на ремонт часу, були і в районі м’ясокомбінату, і в інших через зношеність більшості труб у місті.


Як зазначила на засіданні виконкому заступник міського голови з питань ЖКГ Олена Благодир, опалювальний період у Бердичеві закінчиться традиційно 15 квітня. Проте, якщо протягом 3 днів середньодобова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів, подачу централізованого опалення припинять раніше.


Насамкінець наголосили на тому, що у разі припинення  теплопостачання раніше, аніж 15 квітня, потрібно забезпечити відповідний режим у навчальних закладах, дитячих садочках і лікарнях міста.

teplo 1

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук