Проїзд у бердичівських маршрутках стане дорожчим — РІО Бердичів

Проїзд у бердичівських маршрутках стане дорожчим

Звісно, якщо відповідне рішення підтримають позитивно члени виконавчого комітету, на засідання якого і має бути винесений відповідний проект рішення.

Наразі він був розміщений 05 квітня на сайті міської ради під назвою «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування».

Тема подорожчання вартості проїзду нещодавно з’являлася у соціальних мережах. Традиційно, вказувалося про вартість проїзду, яка була б рентабельною для перевізників із розрахунку витрат на паливно-мастильні матеріали, податки, ремонт транспорту і заробітну плату водіям. Але зазвичай в проекті рішення фігурує сума дещо менша і прийнятна для пасажирів.


Але тоді ця новина виглядала як бажання перевізників підвищити тариф, як така, офіційного підтвердження якій немає. А нині вже є розроблений проект рішення і дане питання буде обговорене на виконкомі. Бурхливо, як минулого разу, чи, можливо, спокійно, адже зараз у виконкому новий склад і якою буде їхня реакція на це питання, припустити важко.


В проекті рішення вказано, що було розглянуто колективне звернення міських пасажирських перевізників. З метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних і безпечних перевезеннях пропонується встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бердичеві у розмірі 7 гривень за одну поїздку.


Крім того, зазначено, що це розповсюджується на підприємства-перевізників, що надають послуги з організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Бердичеві та транспортні засоби яких обладнано GPRS-трекерами. Чи всі вони обладнані, можуть робити висновки пасажири, які щоденно їздять на роботу чи додому і бачать наявність або відсутність таких трекерів.


На рахунок безпечних перевезень, то дискусія з цього приводу на найближчому засіданні виконкому під час розгляду даного питання прогнозована. Адже вона є завжди, так як є прихильники і є противники такого рішення. А от у соціальних мережах вона і не зникала, адже всі знають, наскільки часто ламаються маршрутки і який стан має більша частина із них. Тому реакція містян на подорожчання не забариться. Але не будемо забігати наперед. Можливо, цього разу все пройде по-іншому і люди із розумінням того, що все дорожчає і заробітні плати стають більшими, відреагують спокійно.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.