Зупинку «двійки» у Бердичеві просять перенести — РІО Бердичів

Зупинку «двійки» у Бердичеві просять перенести

Про те, що зупинка міської маршрутки у даному місці заважає руху автомобільного транспорту і пішоходам, зазначив на сесії міської ради, засідання якої проходило у вівторок, 13 квітня, радник міського голови, він же депутат від політичної партії «ПРОпозиція», Артур Іваненко.

За словами депутата, він подав звернення, в якому просить по можливості перенести кінцеву зупинку маршруту №2, що знаходиться на перехресті вулиці Богданівської та IV провулку Семенівського.


Саме тут наявна багаторічна проблема, яка полягає у тому, що маршрутки постійно розвертаються на перехресті, створюючи небезпечну ситуацію для людей, котрі перетинають дорогу. Крім того, Артур Іваненко додав, що маршрутки та автобуси цього маршруту стоять на зупинці на відстані менше десяти метрів від перехрестя і цим створюють небезпеку для водіїв, які виїжджають з другорядних вулиць. Транспорт обмежує видимість, і керманичам важко побачити ті автомобілі, що їдуть головною дорогою.


Дане питання, як було сказано, обов’язково згодом мають розглянути на засіданні комісії з питань безпеки дорожнього руху. Саме такою була відповідь депутату на його запит, але він наразі звернувся до присутніх, аби ті, кому небайдуже це питання, долучилися до перенесення зупинки. Для прикладу, Артур Іваненко назвав територію біля кафе «Чорна Борода» та заправки. Там, мовляв, просторе місце, аби транспорт міг розвернутися і стояти, а водій – випити кави, коли є час для перерви, і навіть сходити до вбиральні.


Наразі це поки пропозиція депутата, яку, звісно ж, будуть згодом обговорювати і приймати рішення, адже у залі під час сесії прозвучав аргумент, що це місце біля кафе та заправок наче ж є приватною власністю і, можливо, власники не погодяться на це. Тоді, як варіант, потрібно буде розглядати інше місце – трохи далі, якщо є така можливість.

dviyka1

dviyka1

dviyka1

dviyka1

dviyka1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.