Роздрукувати цю сторінку

З проханням встановити сміттєві баки та налагодити курсування маршруту №12 звертаються бердичівляни до депутата

Одразу два запити на сесії Бердичівської міської ради прозвучало від депутата фракції «Європейська Солідарність», директора СЗОШ №8 Лідії Савченко. Це звернення від жителів районів молокозаводу та Загребелля.

Найперше стосується налагодження руху автобусного маршруту №12. Люди скаржаться, що курсування маршрутного транспорту здійснюється не згідно з графіком і вони не знають, як їм можна дістатися центру міста та своїх місць роботи. Доводиться подовгу чекати приїзду маршруток і найчастіше їх немає у ті години, коли потрібно. Особливо це стосується тих, у кого немає власних автомобілів, а є потреба у вирішенні особистих питань та потреба працювати.


На рахунок другого запиту, то мова йшла про встановлення сміттєвих баків в районі Загребелля від фортеці до вулиці Олега Реготуна. Там історична місцевість, береги річки перетворили на смітник, а сміття викидати по суті немає куди, бо немає встановлених контейнерів чи урн.


Міський голова Сергій Орлюк зазначив, що вирішувати питання курсування маршруток у тому районі дійсно потрібно, адже це має відношення не лише до людей, які там живуть, а й до тих, хто там працює, бо зранку дістатися на роботу на підприємства для бердичівлян є проблематичним. Це, звісно ж, окрема тема розмови, адже роботу міського транспорту потрібно обговорювати детально. Бо поняття контролю нині взагалі не існує: має виїжджати, для прикладу, 4 маршрутки, а виїхала на рейс одна чи дві тощо. Тому на сесії ці запити Лідії Савченко було взято до уваги з подальшим їх вирішенням.

Savchenko1

Savchenko2

Savchenko3

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук