Чутки про звільнення директора «Бердичівкомунсервісу» підтвердились — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Чутки про звільнення директора «Бердичівкомунсервісу» підтвердились

Лише зовсім нещодавно ми писали про призначення очільником одного з основних комунальних підприємств міста новобраного депутата міської ради Олександра Валені, як на минулому тижні поповзли чутки про його звільнення.


А сьогодні ці чутки підтвердились тим, що на сайті НАЗК була оприлюднена декларація колишнього директора «перед звільненням». З 18 січня по 12 квітня (приблизно за три місяці) він отримав заробітної плати в комунальному підприємстві 77 тисяч 739 гривень (в т.ч. ПДФО), тобто близько двадцяти тисяч гривень в місяць.


В короткій телефонній розмові Олександр Михайлович теж підтвердив своє звільнення, яке відбулось згідно поданої ним минулої п’ятниці заяви. Причиною звільнення він назвав пресинг (як інформаційний, так і бюрократичний). Можливо, тому, що він не став членом команди, яка нині керує містом, і головним завданням якої є політичний піар.


Подробиці Олександр Валеня пообіцяв розповісти пізніше в більш розлогому інтерв’ю.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.