Триває другий місяць роботи нового директора МК ВЖРЕП № 7 Олександра Дихніча — РІО Бердичів

Триває другий місяць роботи нового директора МК ВЖРЕП № 7 Олександра Дихніча

20 квіт. 2021 Вікторія Кучерява

Олександр Дихніч – один із досвідчених керівників у житлово-комунальній сфері Бердичева. Пройшовши всі сходинки професійного зростання від слюсаря до головного інженера МКП «Бердичівводоканал», місяць тому він очолив МК ВЖРЕП № 7.

Про напрямки та пріоритети діяльності непростого підприємства, гострі проблеми і шляхи їх вирішення читайте в інтерв’ю директора виданню «РІО-Бердичів».

Шлях у професіоналізм неблизький. І досвід, який збирається по зернятку, поступово проростає добрими сходами. Про себе, своє навчання та етапи трудового шляху Олександр Дихніч, фахівець із профільною освітою та багаторічним досвідом роботи в сфері ЖКГ, розповів журналістам…


Народився і виріс у Бердичеві, працює з 18-и років…

Diknick 04Олександр Дихніч народився і виріс у Бердичеві. У лютому йому виповнилося 54. Не останню роль у виборі професії зіграла батьківська жилка. Покійний батько Петро Михайлович останнім часом працював начальником Бердичівської ділянки «Київенергоремонт». Мама, Людмила Казимирівна, нині перебуває на заслуженому відпочинку. Олександр, закінчивши 8 класів школи № 9, подався до Вінницького політехнічного технікуму, який поставляв кваліфікованих фахівців на тепло-, гідро- та атомні електростанції та підприємства харчової промисловості. Отримав спеціальність техніка-теплотехніка. І після закінчення навчального закладу юнаку запропонували вакансію у проєктному інститутв м. Вінниці, але він відмовився та за направленням розпочав свою трудову діяльність на Житомирському заводі хімічного волокна. Молодий слюсар-ремонтник обслуговував системи теплопостачання, вентиляції та кондиціонування. Армійську службу Олександр Дихніч проходив в Угорщині… Коли повернувся до Бердичева, з’явилася вакансія на цукрорафінадному заводі – і чоловік чотири роки пропрацював черговим інженером зміни з експлуатації теплоенергоцентралі. Потім перевівся на роботу у науково-проєктний виробничо-будівельний кооператив «Атлант». Пройшов шлях від слюсаря до майстра…

Настали непрості 90-і роки, коли багато хто залишився без роботи. У 1996-му році, закінчивши навчання у Київському політехнічному інституті, продовжив трудову діяльність на підприємстві «Київенергоремонт». На початку 2000-х зайнявся підприємництвом – потрібно було утримувати родину. Але через деякий час повернувся «на круги своя» і влаштувався на підприємстві «Бердичівтеплокомуненерго». Невдовзі, у 2015-му році, за пропозицією міського голови посів посаду головного інженера МКП «Бердичівводоканал». Згодом чоловіка запросили у Ладижин: у відокремленому підрозділі «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП «Миронівський хлібопродукт» досвідчений фахівець працював за контрактом інженером відділу капітального будівництва з експлуатації та будівництва систем водопостачання і водовідведення. «У колективі зібралося 27 молодих професіоналів, – розповідає Олександр Дихніч. – Обладнання – європейського виробництва. Працювати було цікаво…».

Diknick 03

Наступний етап – робота за кордоном, у Польщі. Чоловік влаштувався на фірму, яка займалася водо- і теплопостачанням підприємств, а потім – у приватну компанію, котра охоплювала своєю діяльністю сферу ЖКГ. Повернувся до Бердичева, і на початку березня керівництво міста призначило Олександра Дихніча на посаду директора МК ВЖРЕП № 7. З попередньою очільницею комунального підприємства Галиною Ханіною у нього давні дружні стосунки. Чоловік поважає її думку та цінує поради.


Головна проблема комунального підприємства – недофінансування


Свого часу житлово-комунальне господарство розвивалося на достатньо високому рівні, поділився думками Олександр Дихніч під час зустрічі з журналістами: «Підприємства та установи ЖКГ — сукупність галузей, що забезпечують життя та роботу населення країни. Відчувалася підтримка держави, було бюджетне фінансування. Нині держава самоусунулася, проблеми стану і розвитку ЖКГ стали одними з найбільш гострих. Стаття витрат на поліпшення послуг ЖКГ постійно присутня в місцевому бюджеті. Сьогодні наш МК ВЖРЕП № 7 працює за старими тарифами 2017-го року, які не покривають витрати на надання послуг. Ми не встигаємо за зростанням цін і не маємо впливу на мешканців, котрі несвоєчасно сплачують за послуги . На 1-е квітня 2021-го заборгованість підприємству жителями за надані послуги становить 4,5 млн грн. Це практично унеможливлює своєчасне проведення ремонтів, закупівлю необхідних матеріалів, гальмує своєчасну виплату зарплати працівникам. Працівниками підприємства проводиться роз’яснювальна робота з населенням з питання щомісячної плати за надані послуги у встановлені строки...».

 

Diknick 01


– Прийшовши на нову посаду, Ви провели кадрові зміни?

– Особливих перестановок немає. Практично 100% працівників відповідають тим високим вимогам, що ставлять до них споживачі. Запросили нового майстра сантехнічної ділянки – Володимира Михайловича Чумака.


– До речі, новий майстер побував у деяких багатоповерхівках центрального мікрорайону міста разом з іншими працівниками. Жителі відгукуються про нього позитивно: відповідальний та уважний…

– Людський фактор має велике значення. Дехто з власників житла у багатоповерхових будинках займається самодіяльністю. Перепланування без дозвільних документів, неузгоджені зміни зовнішнього вигляду будинку, самовільне відрізання труб тощо призводять до небажаних наслідків. Деякі жителі використовують каналізацію, як відро для сміття. Коли виконують роботи з локалізації заторів на мережі каналізації, які тільки предмети не зустрічаються… Потрібно цивілізовано користуватися інженерними мережами і важливо досягати взаєморозуміння. Життя змінюється, ми живемо в інших умовах, люди стали оснащувати свої оселі великою кількістю енергоємних електроприладів. А колишня електропроводка такого навантаження не витримує, і виникають проблеми зі світлом… Також МК ВЖРЕП № 7 обслуговує велику кількість старих та аварійних будинків. Можна сказати так: кожному, хто пропрацював у сфері ЖКГ протягом 10-и років, можна ставити пам’ятник за життя…


– Фінансування системи ЖКГ – проблема № 1. Але кожного так чи інакше хвилюють питання, що пов’язані з якістю послуг.

– Житлово-комунальна сфера зазнає значних труднощів, які пов'язані з гострим дефіцитом фінансів. А звідси й слабка матеріально-технічна база. Маючи кошти, можна придбати нову, більш продуктивну техніку. Зі старою, ще радянських часів, ми не можемо максимально швидко реагувати на звернення мешканців на локалізацію аварійних ситуацій, що виникли, виконання планових робіт. І, якщо люди вчасно не оплачують комунальні послуги, хіба можна очікувати своєчасного повного обсягу необхідних робіт? Зараз маємо заяв на 500 кв. м термінового ремонту покрівель з руберойду. Йдеться про аварійні роботи, не рахуючи дахів із шиферним та металевим покриттям.


– Яку територію обслуговує МК ВЖРЕП №7?

– Вона охоплює величезну площу, на якій обслуговуються близько 300 будинків із навколишньою територією, де розташовані дитячі та спортивні майданчики.


– Триває другий місяць Вашої роботи в якості директора МК ВЖРЕП № 7. На що звертаєте увагу у першу чергу?

– Всі проблеми – пріоритетні, другорядних немає. Хочеться зменшити витрати електроенергії, встановити датчики руху (день-ніч) у під’їздах, також втрати питної води, проводячи заміну старих сталевих труб на сучасні ПВХ. Поки що не виходить через нестачу коштів. Усі проблеми вирішуємо разом із МКП «Бердичівкомунсервіс», МКАРС, КП «Бердичівтеплоенерго», МКП «Бердичівводоканал»,ТОВ «Полісся Екосфера», намагаємося допомагати один одному. Як приклад: на Одеській 40-А спільно з працівниками КП «Бердичівтеплоенерго» провели ремонтні роботи із заміни вводу тепломережі. Проводимо поточний ремонт, приступаємо до планового – дахів і під’їздів. Зробили 2 під’їзди по Молодогвардійській, 10 та Європейській, 126, завершуємо ще два по Чкалова, 128 та Руській, 4-А.

Займаємося ремонтом дверних прорізів, установкою нових люків на горищах та огороджень сходових маршів замість зламаних чи викрадених. Мені болить, що за час мого перебування на посаді трапилися прикрі випадки: хтось, розважаючись, спалив три пластикових контейнера для сміття, вартість кожного становить 6,5 тис. грн. Хочеться, щоб жителі з повагою ставилися до праці комунальників: не захаращували сходові клітки, не засмічували довкілля, не руйнували зроблене, не нищили та не забруднювали дитячі ігрові майданчики. Екологічну культуру і працелюбство слід формувати з дитинства. Приємно, коли підтримують чистоту у під’їздах та на прибудинковій території. Ми у свою чергу періодично здійснюємо перевірку роботи двірників і прибиральниць. Правильно кажуть: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять… Переконаний, кожному потрібно виконувати належним чином свої обов’язки, щоб люди бачили і відчували, що прибираються двори, що в під’їздах чисто…


Багато залежить від людей…


Труднощів вистачає, говорить Олександр Дихніч, але багато що залежить і від самих жителів. Бувають різного роду непорозуміння. Зокрема, коли у будинку ремонтують покрівлю, мешканці першого поверху вважають, що це не є пріоритетом – для них важливо в першу чергу встановити нові вхідні двері. Поки люди не усвідомлять, що багатоповерхівка – це їхнє спільне майно і не буде розуміння, які роботи виконує підприємство, а які – не в межах його компетенції, проблем не уникнути. Директор МК ВЖРЕП № 7 відкритий до діалогу та об’єктивної критики... Наприкінці розмови розповів трохи про свій відпочинок, на який залишається не так уже й багато.


– Як Ви проводите вільний час?

– Віддаю перевагу риболовлі, але тихий вечір на плесі з друзями скоро перетвориться на мрію. Займаюся будівництвом власної оселі. Допомагають друзі та три моїх сина, двоє працюють у Бердичеві, третій – у Києві…

 

Diknick 05


– Праця у сфері ЖКГ копітка і часто невдячна, але бувають і приємні миті…

– Радують підтримка та добра ініціатива. Можливість провести дезінфекцію поверхонь у під’їздах будинків за допомогою туманогенератора на безоплатній основі нам надав депутат Бердичівської міської ради, підприємець Юрій Ніколаєнко. Дякуємо йому за сприяння у важливій справі – заходах із запобігання поширенню коронавірусної інфекції.


Поки ми спілкувалися, директору МК ВЖРЕП № 7 неодноразово телефонували з різних питань. Слухав, відповідав, пояснював, консультував та приймав відвідувачів. Крім того були ще виїзди на об’єкти. Кожен день виникають проблеми дрібні та великі. І все це – часом невидима, але дуже складна та відповідальна робота.

 

Diknick 02

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.