Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські перевізники: "Підвищте вартість проїзду, а тоді ми покращимо умови"

Питання підвищення вартості проїзду нині, як і 4 роки тому, на слуху у бердичівлян вже не один тиждень. Після того, як було оприлюднено на офіційному сайті проект рішення про те, що проїзд в міському транспорті коштуватиме 7 гривень, шквал емоцій містян в соціальних мережах посипався з усіх усюд.

І головним аргументом невдоволення людей був факт технічного стану маршруток, який і справді бажає кращого. Інші згадували, що минулого разу, коли підвищували до 5 гривень, перевізники мали покращити умови перевезення пасажирів, встановити трекери і зробити все для того, аби ціна відповідала хоча б приблизно якості перевезення. Та всі, як один, зазначають, що не змінилося нічого і за що тоді давати 7 гривень.


Проте у перевізників свої аргументи, і озвучили вони їх на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету. Це не було прийняття офіційно рішення про підвищення вартості проїзду у транспорті, бо регуляторний процес вирішення даного питання, за словами міського голови, триватиме десь 2-3 місяці, а якщо і вдасться скоротити цей час, то максимум до 1,5 місяця.

Пізніше, прогнозовано у травні ще повинні відбутися громадські слухання, де вже активно, детально, з усіма зауваженнями, пропозиціями тощо обговорять дане питання. І, до того, мова вже йшла не про 7, а про 8 гривень. А поки сьогодні на засідання виконкому було винесено проект рішення «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік» і в контексті цього й почалося бурхливе обговорення.

perevizniki 1

До трибуни вийшла головний спеціаліст відділу комунального господарства УЖКГ Тетяна Літвінчук і зачитала по черзі два листи, котрі безпосередньо стосувалися міських маршруток: одне – від управління ЖКГ до перевізників, а інше – зворотне, як відповідь перевізників міській владі. В першому листі управління ЖКГ заначило, що перед перевізниками, згідно з укладеними договорами, було поставлено ряд вимог. Зокрема, це дотримання затверджених графіків та схем руху транспортних засобів, видача проїзних квитків пасажирам, забезпечення належного санітарного стану маршруток та щоденне вологе прибирання. Окрім того, були ще вимоги встановити у маршрутках GPS-системи, облаштувати їх пристроями для оголошення зупинок та відеофіксаторами і забезпечити замовникам відкритий доступ до інформації цих приладів.


На останньому засіданні виконавчого комітету у березні місця цього року перед перевізниками було поставлене повторно питання про встановлення у транспортних засобах GPS-систем, покращення санітарного стану салонів маршруток і виконання графіків руху, але і надалі відбуваються порушення конкурсних умов і умов укладених договорів. Тому до 20 квітня перевізників просили надати пояснення щодо причин невиконання конкурсних умов та зобов’язань, визначених договорами, та вказати терміни, протягом яких порушення будуть усунені, інакше замовник буде змушений розірвати договір з перевізниками.


Та цим наших перевізників, як виявилося, не злякаєш, адже у залі дехто із них і сам казав, мовляв, розривайте договори і шукайте бажаючих працювати собі у збиток. А у відповідь перевізниками було направлено лист заступнику міського голови Олені Благодир, в якому було пояснено, що перевізники докладають усіх можливих зусиль для виконання поставлених вимог. Але, мовляв, є обставини, які цьому заважають: немає встановленого обгрунтованого тарифу на перевезення, карантинні обмеження, що перешкоджають нормальній роботі. Тому, як було сказано, порушення пунктів договору відбувається з причин, не залежних від перевізників: через карантин зменшився пасажиропотік, а витрати збільшилися, ремонт шляхопроводу унеможливлює дотримання графіків. Натомість з квитками начебто проблем немає, вони є в наявності, і водії їх можуть видавати на вимогу пасажирів. Санітарний стан, як стверджують, дотримується, проводиться прибирання і дезінфекція салонів, обробка спеціальними розчинами, про що ведеться журнал обліку. Автобуси частково обладнані відеофіксаторами та GPS-системами, але немає фінансової можливості для оплати функціонування системи моніторингу, оскільки тарифи на перевезення не відповідають витратам. Згадали перевізники у листі і про неналежний стан доріг, що також впливає на невиконання договорів, а самі вони знаходяться на межі банкрутства, позаяк карантинні обмеження і низькі тарифи унеможливлюють оновлення автопарку, утримання автобусів у належному технічному стані.

perevizniki 6

 А далі після зачитування листів почалася бурхлива дискусія між членами виконавчого комітету, щоправда не всіма, міським головою та перевізниками. І Сергій Орлюк, і деякі члени виконавчого комітету апелювали до того, що для підвищення вартості проїзду потрібно покращити умови перевезення людей і це потрібно було зробити ще раніше. В свою чергу перевізники в один голос зазначали, що як тільки підвищать вартість проїзду до 8 гривень, а рентабельно вигідна вартість взагалі становить 11 гривень, буде за що покращувати умови перевезення. Нині доходів повноцінних немає для цього: карантин, менший пасажиропотік, податки платять у повному обсязі, пальне подорожчало, транспорт потрібно ремонтувати і зарплатню платити водіям, які і так звільняються і не хочуть працювати за малу зарплатню. На 90% транспорт обладнаний трекерами, кажуть перевізники, але потрібно на утримання їх і функціонування потрібно платити по 120 гривень за місяць на кожну маршрутку, сума невелика, але нині гостро стоїть проблема у тому, що нема чим заправити транспорт.

perevizniki 2

Міський голова додає, що перевізники загалом за І квартал отримали 1 мільйон 600 тисяч гривень дотації за пільгові перевезення, а їх же ніхто не контролює і з 10 автобусів виїжджає 8. Карантин не вплине на виділення дотації і буде виділено ту ж суму, але перевізники доводять, що з цих коштів більша частина пішла на податки і зарплатню.

perevizniki 5

По черзі свою думку висловили члени виконавчого комітету і навіть депутати. Найперше Вікторія Ружицька, як мама двох дітей, з якими їй доводилося на морозі стояти і чекати маршрутку, котрої не було, сказала, що вона не підтримає подорожчання вартості проїзду. Окремо вона висловилась і про технічний стан маршруток і про те, що салони явно не обробляють дезінфікуючими розчинами, і навряд чи миють так часто, як кажуть.

perevizniki 7

Олексій Тростянський взагалі сказав, що нинішня ситуація схожа на ефект дежавю, бо таке вже відбувалося у 2017 році, коли підвищували вартість проїзду до 5 гривень, обіцяючи покращити умови перевезення пасажирів. Тоді він особисто їздив у якості активіста на маршрутці весь день і контролював кількість пасажирів, як пільгових, так і звичайних. Нині проти підвищення вартості, бо нічого не змінилося з того часу.

perevizniki 8

Аналогічно виступив і депутат міської ради Денис Заремський, який нещодавно у складі мобільної групи обстежував дотримання санітарних умов транспорту під час карантину. Запевнив, що дезінфекція не проводиться ані грама, на кінцевих зупинках поручні не протирають. А кілька років тому також виявив бажання їздити весь день у маршрутці, щоб контролювати пасажиропотік, і ситуація із пільговиками дійсно плачевна, бо пенсіонерів, котрі платили по 2,50 гривень, рахували за безкоштовних пільговиків. А навіщо говорити про трекери тощо, якщо немає бажання виконувати елементарні санітарні вимоги, які не потребують навіть витрат, тим самим забезпечити безпеку пасажирів під час карантину.


perevizniki 4

Фрази «Чому ви нас зібрали?», «Не так, то розривайте договори!», «Не потрібні місту послуги, візьміть інших!», «У водіїв нині немає мотивації працювати за таку зарплатню» лунали від перевізників неодноразово. Міський голова повторював не раз, що він «за» те, аби підвищити вартість до 8 гривень, і члени виконкому готові до цього, але потрібно детально обговорити умови договору, систему валідації, якість перевезення. І у перевізників є, грубо кажучи, 3 місяці, щоб виконати усі умови, прописані у договорі, поки триватиме регуляторний процес, а потім будуть громадські слухання тощо і буде видно, зайде хтось новий чи ні, буде переглянуто договір, маршрути, дороги і обов’язково буде контроль із залученням депутатів, комісій.

perevizniki 9

Насамкінець всього виступив ще один член виконавчого комітету, прес-секретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник, розклавши все детально по поличкам. За його словами, члени виконкому знайдуть в собі сили проголосувати за підняття вартості проїзду, але є питання щодо виконання договору. Бо якщо він не виконується, то про що може бути мова. Неодноразово проходили зустрічі, на яких обговорювали систему відеофіксації, валідації, трекерів тощо. В дозорі кожен чітко бачить маршрутки на рейсах, номери маршруток, номери ліній, номери транспортних засобів і подають офіційний звіт. Щодо системи валідації, то Житомир цю проблему вирішив менш ніж за 8 місяців. Система валідації дає контроль за пільговими перевезеннями, бо є картки спеціальні, їх прикладають до пристрою і потім можна порахувати пасажиропотік. Вартість становить 125 тисяч гривень за 60 валідаторів для Бердичева, але обслуговування їх здійснюватиметься за кошти міського бюджету і це плюс. І найголовніше, про що вказав Юрій Мельник, - це короткий заклик не вдаватися до шантажу. Цю школу, коли перевізники стверджували, що ніхто інший не зайде і не захоче возити, проходив і Житомир, і Коростень. В результаті в Житомир зайшли перевізники із Хмельницького, Рівного, Тернополя, по 5-10 одиниць транспорту, і місцеві перевізники потім і самі покращили якість наданих послуг та навіть закупили транспорт, бо побачили, що у інших він кращий і рівень послуг вищий. Там тариф 8 гривень при кілометражу набагато більшому, ніж у Бердичеві, але бердичівські перевізники на це одноголосно відповіли, що протяжність не впливає, а впливає коефіцієнт змінюваності пасажирів. Контраргумент – в Житомирі є муніципальний транспорт і виникає велика конкуренція.

perevizniki 3

Сьогодні попередньо члени виконкому голосували за пропозицію підняти вартість проїзду до 8 гривень, але, знову ж таки, це буде не зараз, це для того, аби готувати відповідну документацію і запустити у дію процес. Із 17 членів виконкому підтримали 11 осіб, 2 осіб утрималися і 2 осіб проголосували категорично проти.

 

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук