Стаціонарні номери телефонів відділів та підрозділів управління праці і соціального захисту населення у Бердичеві — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Стаціонарні номери телефонів відділів та підрозділів управління праці і соціального захисту населення у Бердичеві

Нагадаємо, що з квітня місяця змінилися номери стаціонарних телефонів, котрі починалися на цифри «2» та «5». Ми обіцяли по можливості інформувати бердичівлян стосовно нових номерів, аби люди задля отримання інформації мали змогу зателефонувати і йти безпосередньо до установи вже у разі крайньої необхідності.

Подаємо номери телефонів по відділах та підрозділах управління праці, сім’ї і соціально захисту населення і вказуємо про всяк випадок їхніх керівників.


1. Начальник управління – 4-09-70 (керівник – Омельянчук Наталія Петрівна)

2. Відділ прийому заяв та документів з питань надання соціальних допомог – 4-11-12 (керівник - Руденко Людмила Станіславівна)

3. Відділ з обробки документів та прийняття рішень з питань надання соціальних допомог – 4-14-54 (керівник – Прокуратор Оксана Петрівна)

4. Відділ бухгалтерського обліку і звітності – 4-09-91

5. Відділ з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці – 7-40-36 (керівник – Яницька Лариса Леонідівна)

6. Відділ державних соціальних інспекторів – 4-12-17 (Омельчук Наталія Анатоліївна)

7. Відділ з нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплат пенсій – 4-23-71

8. Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення – 4-13-70 (керівник – Орлова Тетяна Яківна)

9. Відділ з питань праці соціально-трудових відносин – 7-40-54 (керівник – Заяц Світлана Миколаївна)

10. Підрозділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та внутрішньо переміщених осіб – 4-12-17

11. Підрозділ автоматизованої обробки інформації, обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення – 4-23-71

12. Відділ з питань сім’ї – 7-40-54 (Вальчук Наталія Сергіївна)

13. Громадська приймальна («Гаряча лінія») – 4-16-97

Електронна адреса управління праці, сім’ї і соціально захисту населення - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.