Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Новий центр обслуговування споживачів природного газу відкрили у Бердичеві

Відтепер у приміщенні управління газового господарства у Бердичеві споживачів природного газу міста та району обслуговуватимуть по-новому, по-сучасному, по-європейськи. Адже тут сьогодні урочисто відкрили «104.ua Клієнтський простір», до якого можуть звертатися бердичівляни задля вирішення будь-яких питань, що стосуються газопостачання.

Оновлений вхід у приміщення з сучасними сходами, перилами та пандусом, а також помаранчева вивіска і графік роботи вже знадвору привертають увагу людей, котрі вже звикли, що з самісінького ранку потрібно займати чергу в очікуванні вирішення свого питання. А тепер таке очікування стало комфортнішим, адже, окрім лавок надворі у затінку дерев, споживачі мають змогу дочекатися своєї електронної черги всередині на зручних диванчиках.


«104.ua Клієнтський простір» облаштований у форматі відкритого простору – «Open space», має зручний поділ на зони. Споживач, котрий завітав задля вирішення власних «газових» питань, отримує талончик з номером робочого місця консультанта і, присівши на диванчик, чекає, доки на табло з’явиться його номер, а голосове сповіщення повідомить про те, що настала його черга.


Ті, кому потрібно подати показники, можуть зробити це за допомогою спеціального терміналу. Так само можна швидко, легко, а головне – зручно, розрахуватися за комунальні послуги завдяки встановленому платіжному терміналу, що неабияк скорочує час і дозволяє провести оплату тут, на місці.


Замовити в «104.ua Клієнтський простір» можна такі послуги та товари, як підключення до газових мереж, розробку проектної та технічної документації, газифікацію домоволодіння, підбір газових приладів, смарт-модемів, сигналізаторів газу відомих європейських і українських виробників, реконструкцію систем газопостачання, заміну газового обладнання, технічне обслуговування будинкових газових мереж та приладів.


Офіційне відкриття відбулося у швидкому форматі, аби не відволікати від роботи працівників і тим самим не змушувати ще довше чекати споживачів. Найпершим виступив менеджер з питань регіонального розвитку Житомирського управління клієнтського сервісу ТОВ «104.ua» Максим Величук. Він зазначив, що це нове комфортабельне приміщення, де клієнти можуть отримати всі відповіді на питання щодо розподілу або постачання газу, проконсультуватися. Зручні комунікації, зручне обладнання, електронна черга, термінали...


Окрім цього, за словами Максима Величука, нещодавно була запроваджена нова послуга – персональний менеджер. Людина, яка звертається з питань газифікації, систем газопостачання тощо, отримує персонального менеджера, який вирішить питання, супроводжуватиме процес придбання товарів або етапи виконання робіт. Також нещодавно було розпочато продаж газового обладнання – котлів, колонок, сигналізаторів газу, аби клієнт не шукав у магазинах, а міг прямо на обслуговуванні підібрати собі потрібне за цінами офіційних дилерів.


Привітала з такою приємною і важливою для усіх подією і заступник міського голови Олена Благодир, назвавши присутніх працівників колегами, адже сама вийшла із сім’ї газовиків, а 2 роки тому такий центр відкривала у Козятині. Пройшовши цю школу і будучи в курсі всього цього, Олена Благодир побажала ввічливих, приємних, а не скандальних, клієнтів та гарної роботи і вручила символічний подарунок у вигляді квітів.


Декілька слів з нагоди урочистого відкриття цього центру обслуговування сказав начальник Бердичівського відділення АТ «Житомиргаз» Віктор Мосійчук, що центр не просто ремонтували, було витрачено багато зусиль, нервів, праці, але на сьогодні це є новий, сучасний, з новими підходами до роботи простір. Тим більше, як було наголошено, дуже приємно, що працівники мають змогу працювати у гарних комфортних умовах і абоненти, яких центр обслуговуватиме близько 50 тисяч, також приходитимуть у зручне приміщення і отримуватимуть консультації та обслуговування у належних умовах.


Після побажань Віктором Мосійчуком працівникам здоров’я, гарних робочих днів, спокійних абонентів, він разом із Максимом Величуком виконали почесну місію – перерізали святкову стрічку на знак офіційного відкриття «104.ua Клієнтський простір», і робота, яка ще з самого ранку активно кипіла, продовжилася.

104ua1

104ua2

104ua3

104ua4

104ua5

104ua6

104ua7

104ua8

104ua9

104ua10

104ua11

104ua12

104ua13

104ua14

104ua15

104ua16

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.