Що будуть будувати в Бердичеві біля базару? — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Що будуть будувати в Бердичеві біля базару?

Таке питання ставлять вже кілька днів один одному бердичівляни, які спостерігають, як навколо автобусної зупинки біля центрального ринку росте височенний паркан.

 


Воно й не дивно, адже це місце є чи не наймасовішим в Бердичеві, де скупчуються люди, які приїздять чи від’їжджають з базару, виходять і заходять до популярного супермаркету або ж ідуть пішки з житлового мікрорайону на зупинку, де схрещується більшість автобусних маршрутів міста.

 


Небагатослівні працівники дали журналісту телефон їхнього керівника, і виявилось, що займається благоустроєм в цій частині міста відомий бердичівський підприємець Анатолій Мартусенко. Він залюбки розповів, що зовсім незабаром люди тут не будуть цибати через калюжі та наражатись на небезпеку від снуючих тротуаром автомобілів.


Тут не буде будівництва об’єктів нерухомості, а буде лише благоустрій території та встановлення зупиночного комплексу, як об’єкту малої архітектурної форми. Вже закуплено 250 квадратних метрів тротуарної плитки, укладено договір про пайову участь з комунальним підприємством «Бердичівкомунсервіс» та отримано необхідні узгодження та дозволи.


Як саме буде виглядати зупиночний комплекс, підприємець хвалитись не став, мовляв, збудуємо, тоді й побачите, адже намалювати можна все що завгодно, але головне - втілити його в життя.


Взагалі-то, раніше проекти подібних комплексів розглядались на засіданнях містобудівної ради, але це стосувалось саме будівництва об’єктів нерухомості, а встановлення МАФів не потребує такої процедури, хоча й теж може серйозно впливати на зовнішній вигляд міста. Залишається сподіватись, що відповідальні працівники міськради, які давали відповідні погодження, бачили ескізи майбутньої зупинки, і їм вона сподобалась.

zupinka1

zupinka2

zupinka3

zupinka4

zupinka5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.