Нові парковки, «лежачі поліцейські» та світлофори обговорювали в Бердичеві — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Нові парковки, «лежачі поліцейські» та світлофори обговорювали в Бердичеві

Сьогодні в міськвиконкомі пройшло засідання комісії з безпеки руху, де й обговорювались пропозиції містян щодо покращення ситуації у дорожній сфері.

 


Так, нові місця для паркування транспортних засобів мають з’явитись біля будівлі нотаріусів по вул. Європейська, 72 та біля комерційного приміщення, під яке переобладнали одну з квартир по вул. Лупова, 5. Власника останнього довго допитували, а що ж там буде, а він відповідав, що сам ще не знає, але в будь-якому разі парковка буде потрібна.

 


От, здавалося б, гарну справу роблять підприємці, за свої кошти обладнують місця, де можуть зупинитись як містяни, так і гості Бердичева. Але ж скільки їм потрібно пройти кіл пекла, поки вони оформлять все це правильно. Можливо, місто б мало допомагати з паперовими справами тим, хто реально його змінює на краще, або взагалі брати на себе цю бюрократичну тяганину?


Наступне питання, що розглядала комісія, підняв простий бердичівлянин, який раз-по-раз стикався з проблемними ситуаціями на перехресті вулиць Старікова та Одеська. А, якщо точніше, то на виїзді з дворів багатоквартирних будинків, розташованих між школою та дитсадком, на це перехрестя.


Там немає світлофора, немає дорожніх знаків і як, кому, коли їхати вирішує кожен раз кожен з водіїв по-своєму. Трохи подискутувавши, чи відноситься цей виїзд до перехрестя, працівники поліції порекомендували встановити тут ще одну світлофорну секцію, на додачу до існуючих, та дорожні знаки, якими водії мають керуватись, коли світлофор не працює.


А ось необхідність встановлення світлофору на розі вулиць Козацька, Бистрицька та Чуднівська (за греблею) поліцейські рішуче відкинули, хоча саме таку пропозицію надіслали на засідання комісії небайдужі бердичівляни. Мовляв, там невеликий потік автомобілів, і буває лише в часи пік проблема повернути з Бистрицької наліво на Козацьку. Хоча, як на мене, то тут «проситься» організація кругового руху.


Наступне звернення бердичівлян отримало цілковиту підтримку членів комісії – встановлення «лежачих поліцейських» на вулиці Реготуна біля восьмої школи. А щодо вже встановленого за гроші жителів у дворі будинку по вул. Житомирська, 20 (за «Мірабелою») розгорнулась така дискусія, яка потребує окремої статті.


Не підтримали члени комісії пропозицію швейної фабрики про встановлення по вулиці Героїв України, біля будівлі їхньої філії, знаків щодо заборони паркування. Адже там паркуються багато людей, які приїздять до відділу поліції, і їм, в такому разі, не буде де зупинятись.


Не підтримали дві пропозиції, які надійшли від депутата міської ради Заремського, бо не змогли збагнути їх суть. А також депутата Онофрійчука, який запропонував перенести алею кленів, посаджену цією весною навпроти будівельного коледжу, бо як вони виростуть, то закриють огляд усім, хто виїжджає з вулиці Червона Гора на Одеську.


Прийняли рішення обмежити рух мотоциклістів вулицею Європейською у вечірній та нічний часи та не підтримали встановлення обмежувачів швидкості на вулицях Пушкінська (біля магазину) та Цадика. Мовляв, там їздить вантажний транспорт, і він швидко розіб’є їх, а до того, як розіб’є, буде спричиняти ще більші незручності жителям прилеглих будинків.


Одним словом, члени комісії сьогодні збирались недарма, і їх рішення (у разі виконання) будуть лише сприяти тому, щоб Бердичів ставав кращим і комфортнішим.

ruh1

ruh2

ruh3

ruh4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.