Масштабну заміну обладнання на МКП "Бердичівводоканал" розпочнуть вже на початку наступного року — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Масштабну заміну обладнання на МКП "Бердичівводоканал" розпочнуть вже на початку наступного року

13 вер. 2021 З офіційного порталу Бедичева

Фінансові й технічні аспекти проєкту, спрямованого на підвищення енергоефективності місцевої системи водопостачання, обговорили під час робочої зустрічі міський голова Сергій Орлюк, представники МКП «Бердичівводоканал» та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Згідно договору, підвищувати енергоефективність планують за рахунок заміни старого обладнання. На 13-ти водопровідних насосних станціях планують встановити 39 сучасних насосів із новими засувками та частотними перетворювачами, а 11 км водогонів – замінити на поліетиленові труби діаметром 160–500 мм. Виконання робіт орієнтовно розпочнеться на початку наступного року.


За висновками фахівців, така модернізація допоможе Водоканалу зменшити споживання електроенергії на 75 % та заощадити понад 65000 м3 води. Зекономлені кошти будуть направлені на подальше оновлення устаткування підприємства та забезпечення його стабільної роботи.


Фінансування проєкту, загальна вартість якого становить 2,22 млн. євро, здійснюватиметься за рахунок кредиту від НЕФКО та інвестиційного гранту NIP при співфінансуванні з міського бюджету.

vodokanal1

vodokanal2

vodokanal3

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.