П'ятниця, 22 Вересня

У Бердичеві планують збудувати скейт-парк за майже 3,4 мільйони гривень

Мова про те, щоб у Бердичеві з’явився скейт-парк, де моли б кататися і діти, і, за бажанням, дорослі, йшла ще кілька років тому. Одні пропонували, аби таке місце з’явилося в парку культури та відпочинку, адже територія дозволяє, та й є пустуючі ділянки. Тоді навіть активісти, подаючи на розгляд питання про реконструкцію парку ескізи, окремо бачили в ньому і місце для скейт-парку.

На офіційному сайті міста навіть свого часу була розміщена петиція для збору голосів бердичівлян, щоб обладнати скейт-парк. Останній раз про це заговорили навесні цього року на засіданні архітектурно-містобудівної ради представники ГО «Креативний Бердичів» у контексті майбутньої реконструкції центрального пляжу та створення набережної. З-поміж спортивних майданчиків у проєкті був представлений і ескіз скейт-парку.


Тепер же на сайті «Прозорро» 10 вересня МКП «Бердичівкомунсервіс» оприлюднив тендер на будівництво скейт-парку по провулку Пляжному, 5 біля річки Гнилоп’ять. Очікувана вартість такого об’єкту становить 3 370 198,00 грн. Джерело фінансування закупівлі - державний бюджет України. 


У тендерній документації вказано, що проектом передбачено наступні елементи: флайбокси, фанбокси, грайндбокси, рейли, квотерпайпи, мануалбокс та бенки для катання на роликах, самокатах, скейтах, BMХ. Також вказані вимоги до обладнання: має складатися з фанерно-дерев’яних модулів (не допускається металевий каркас), робочої поверхні для їзди всюди в 2 шари, металевих елементів (паркани, труби для ковзання, захист кутів та місць для ковзання з листового металу) та вентиляційних і ревізійних фанерних кришок.


Гарантійний строк експлуатації фігур повинен складати:
- на фанерно-дерев’яний каркас фігур - не менше 6 років;
- на поверхню фігур для їзди та на елементи кріплення (в тому числі викручування вище рівня робочого покриття деталі, яку вони кріплять) – не менше 5 років.


Строк подання тендерних пропозицій закінчиться 26 вересня, а наступного дня – 27 вересня – повинен розпочатися аукціон.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.