Чи дадуть приватизувати бердичівську лазню? — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Чи дадуть приватизувати бердичівську лазню?

Полеміка з цього питання розгорнулась на засіданнях постійних комісій Бердичівської міської ради, які відбуваються нині в рамках підготовки до чергової сесії.

 


На всі ці комісії надійшло звернення підприємця Олександра Глухенького, який орендує приміщення комунальної лазні вже п’ять років. І не просто орендує, а відновлює і поліпшує його. Тому що в 2015 році лазня фактично перестала працювати, незважаючи на численні дотації з міського бюджету, які надавались для її роботи. Кілька років він добивався дозволу на оренду, який в 2017 році, нарешті, отримав та взявся до відновлення будівлі, якій через десять років виповниться сто років.

 


Підприємець вклав у ремонти та реконструкції, придбання обладнання значно більше, ніж це було передбачено дефектним актом, який не виявив чимало прихованих недоліків будівлі. Але перспектива його повного викупу, як це і передбачено законодавством, не давала зупинятись і робити чергові кроки у поліпшенні та розширенні послуг.


Але, як це часто в нас буває, коли об’єкт трохи витягнули з прірви, і він почав давати хоч якісь результати, з’явились противники його приватизації. Так, вже двічі лазню вносили до переліку комунальних приміщень, які підлягають приватизації (як при старій міській владі, так і при новій), але жодного разу не було прийнято окреме рішення про приватизацію, чого потребує діюче законодавство.


Олександр Глухенький розповів, що він неодноразово звертався і до міського голови, і до його заступників, і ось тепер написав листи очільникам всіх постійних депутатських комісій з проханням пришвидшити прийняття такого рішення.


Це звернення розглядалось на комісії, де я був присутній, в кінці засідання, після всіх планових питань і для роз’яснень запросили представника відділу комунальної власності. Вона пояснила, що орендарем не повністю виконано умови договору, а саме, не була погашена заборгованість комунального підприємства «міська лазня» у сумі 87 тисяч гривень. І хоча це підприємство вже ліквідоване, мовляв, у підприємця було півтора року на виконання умов договору.


Коли я спілкувався з директором ТОВ «Допомога» в понеділок, він сказав, що не тільки подав звернення до всіх комісій, але й просив запросити його на засідання, щоб особисто представити свої аргументи. Адже, він неодноразово писав офіційні листи з проханням роз’яснити погашення цього боргу, адже виник він після того, як комунальна лазня взяла безповоротну фінансову допомогу у кількох суб’єктів господарювання. Тобто, чи виплачувати борги їм, чи просто в міський бюджет, але відповіді на ці листи так і не надійшло.


На жаль, спілкування довелось припинити, бо виявилось, що саме в цей час проходить засідання профільної з цього питання комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, на яку ж знову не запросили Олександра Степановича. Він кинув всі свої справи і помчав до виконкому. Отже, в цієї історії ще буде продовження...

banya1

banya2

banya3

banya4

banya5

banya6

banya7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.