З бердичівського пляжу вивезли тимчасовий туалет — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

З бердичівського пляжу вивезли тимчасовий туалет

А в новенькій модульній вбиральні постійно ламають замки та защіпки.

 


Сьогодні зранку на пляж прибула бригада працівників комунсервісу разом з технікою, для того, щоб забрати звідти біотуалет, який тимчасово виконував там свої функції більше року. Але одного трактора для цієї процедури виявилось замало, тож довелось викликати і асенізаторський автомобіль для окремого вивезення вмісту цієї малої архітектурної форми.

 


Тема пляжного туалету не вперше з’являється на сторінках газет чи інформаційних сайтах, адже міська влада Бердичева довго не могла визначитись із конструкцією та місцем розташування цього необхідного в місці відпочинку об’єкту.


Але, врешті-решт, на початку 2020 року визначились, потім закупили та встановили. Потім ще довгенько визначались, хто його буде обслуговувати і, нарешті, на День міста (в червні цього року) відкрили для експлуатації.


Слідкує за порядком тут двірничка, яка прибирає від комунсервісу територію пляжу. Вранці вона відкриває його, ввечері закриває, а в закутку між двома туалетними кабінами тримає свої інструменти та приладдя для прибирання.


Інформаційні листівки, які були спочатку на споруді або розмокли, або зірвані, ніяких сигнальних міток (типу червона – зелена) немає, тож зрозуміти чи туалет працює, чи ні, досить важко. Можливо, тому, сьогодні одна кабінка не відкривається, бо там зламаний замок, а друга кабінка не закривається, бо там зламана защіпка.


Але недовго залишилось цьому новому туалету бути самотньою новою спорудою серед пляжу, який немов застиг у шістдесятих - вісімдесятих роках минулого століття. Незабаром тут розгорнеться грандіозне будівництво скейт-парку та двох спортивних майданчиків на кілька мільйонів гривень, і чи не прийдеться тоді знову привозити «на допомогу» модульні туалети, не знає ніхто.

tualet1

tualet2

tualet3 tualet4

tualet5

tualet6

tualet7

tualet8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.